Robert Lewandowski
Facebook Robert Lewandowski
Autor Piotr Mika - 11 Listopada 2020

Piękne słowa legendy futbolu o Robercie Lewandowskim. Jego komplementy znaczą bardzo wiele

Robert Lewandowski od wielu lat gra na bardzo wysokim poziomie, jednak w 2020 roku wszedł w życiową formę. W obliczu tego trudno się dziwić, że Polak otrzymuje kolejne wyróżnienia. Pochwał nie szczędzą mu nie tylko kibice, ale również legendy piłki nożnej.

Robert Lewandowski jest obecnie najlepszym zawodnikiem na świecie i co do tego większość osób nie ma żadnych wątpliwości. Polak zgarnia kolejne nagrody oraz wyróżnienia, a za jego grę jest chwalony przez wielu ekspertów i dziennikarzy.

Również inni zawodnicy podziwiają dokonania naszego rodaka, zarówno ci wciąż grający, jak ci którzy swoją karierę już zakończyli. Teraz kolejny z legendarnych piłkarzy postanowił wypowiedzieć się na temat polskiego napastnika.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski spełnił największe marzenie. Dostał „Złotą Piłkę”, pomógł mu polski gwiazdor (FOTO)
  2. Zacznie się już dziś o 14:00, służby z całego kraju w pełnej gotowości. Sytuacja jest poważna
  3. Adam Małysz dostał najważniejsze zadanie. Pomagał Polakom, wszystko wyszło przez zdjęcie (FOTO)
Robert Lewandowski spełnił największe marzenie. Dostał „Złotą Piłkę”, pomógł mu polski gwiazdor (FOTO)Robert Lewandowski spełnił największe marzenie. Dostał „Złotą Piłkę”, pomógł mu polski gwiazdor (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski komplementowany przez prawdziwą gwiazdę

O tym jak wiele wyróżnień kapitan reprezentacji Polski można napisać bardzo wiele. Warto przede wszystkim wspomnieć, że Robert Lewandowski swoją grą zasłużył sobie na miano Napastnika oraz Piłkarza Roku UEFA, a także Piłkarza Roku w Niemczech.

Wczoraj natomiast prestiżowy portal Goal.com stworzył ranking 25 najlepszych zawodników na świecie. Również w tym zestawieniu Polak okazał się najlepszy, co jednak nie dziwi w obliczu jego dokonań w minionym sezonie i roku 2020.

Robert Lewandowski był doceniany już wielokrotnie przez różnych ekspertów, którzy często sami kiedyś grali na najwyższym poziomie. Głównie takie głosy słychać z Niemiec, gdzie Polak występuje na co dzień.

Tym razem jednak swoją opinię na temat polskiego zawodnika postanowił wyrazić Clarence Seedorf, legenda reprezentacji Holandii oraz włoskiego klubu AC Milan. Jego słowa to kolejne świadectwo wspaniałej gry "Lewego"

Justyna Żyła powiedziała dość. Jeszcze wczoraj pokazywała zdjęcia bez ubrań, dzisiaj zniknęła (FOTO)Justyna Żyła powiedziała dość. Jeszcze wczoraj pokazywała zdjęcia bez ubrań, dzisiaj zniknęła (FOTO)Czytaj dalej

Wybitny pomocnik ocenia Lewandowskiego

Clarence Seedorf to jeden z najlepszych byłych, środkowych pomocników na świecie. W swojej karierze występował on m.in. w Ajaxe Amsterdam, Realu Madryt czy AC Milanie. Łącznie w swojej karierze pochodzący z Surinamu Holender zdobył aż 5 pucharów Ligi Mistrzów.

Jeden z nich przypadł na czas jego gry w Ajaxie, dwa kolejne zdobył z Realem Madryt a ostatnie dwa występując w Milanie. W tym ostatnim klubie grał przez aż dziesięć lat, stając się prawdziwą legendą. W trakcie swojej kariery 87-krotnie reprezentował barwy reprezentacji Holandii. Zdobył dla niej 11 bramek i zanotował 4 asysty.

Doświadczony zawodnik, który swoją karierę zakończył w 2014 roku, postanowił zdradzić, co myśli na temat Roberta Lewandowskiego. - Trzeba przyznać, że Lewandowski gra na najwyższym możliwym poziomie. I nie chodzi tu tylko o jego bramki. Jego występy są kompletne - stwierdził Seedorf.

- Wie, jak utrzymać się przy piłce, potrafi asystować i, co oczywiste, strzelać bramki. Ciężko pracuje dla drużyny, potrafi znaleźć dla siebie wolną przestrzeń. Jego gra jest kompletna. Może być niedoceniany w niektórych aspektach gry, ale każdy, kto ma pojęcie o piłce, potrafi to wszystko dostrzec. Osobiście uważam go za absolutną czołówkę - Skwitował legendarny pomocnik.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite spotkanie na dnie oceanu. Niezwykle rzadki okaz, naukowcy nie mogli uwierzyć
  2. Wiadomo już kiedy można spodziewać się poluzowania obostrzeń. Dla wielu termin będzie zaskoczeniem
  3. Cristiano Ronaldo na wylocie z Juventusu. Zgłosił się chętny, "mamy pieniądze i możliwości"
  4. Jerzy Brzęczek wyjawił, kto zagra dziś z Ukrainą. Pojawi się aż dwóch debiutantów
  5. Tragiczne wiadomości obiegły świat. Nie żyje jedna z największych legend NBA, był kochany przez miliony fanów
  6. Planujesz kupno samochodu? Nadchodzi idealny moment - ekspert zdradza, dlaczego
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News