Robert Lewandowski wywiad koronawirus
YouTube - TVN
Autor Piotr Bernaciak - 13 Maja 2020

Robert Lewandowski przerwał milczenie. Obecnie przebywa w izolacji, opowiedział o wszystkim

Robert Lewandowski postanowił w końcu zabrać głos w sprawie tego, jak znosi izolację zarządzoną przez władze ligi. Doczekaliśmy się szczegółowego opisu z jego strony na temat tego, jak wygląda przestrzeganie najnowszych ustaleń i przepisów w ekipie mistrzów niemieckiej Bundesligi.

Robert Lewandowski nie jest żadnym wyjątkiem, jeśli chodzi o przepisy pozwalające na powrót Bundesligi. Polak musi poddać się ponownej izolacji podobnie jak wszyscy inni zawodnicy. Bayern Monachium postanowił zabrać swoich piłkarzy na krótkie, tygodniowe zgrupowanie przed powrotem rozgrywek ligowych, w trakcie którego będzie można wykluczyć zachorowania u piłkarzy.

Kapitan reprezentacji Polski w końcu przerwał milczenie, wypowiadając się w wywiadzie na temat tego, jak wygląda izolacja w ekipie Bayernu Monachium. Dla wielu słowa Roberta Lewandowskiego w końcu pozwolą dowiedzieć się, jak piłkarze podchodzą do najnowszych ustaleń władz.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Polskie media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy gwiazdor, miał dopiero 28 lat, zatrważające informacjePolskie media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy gwiazdor, miał dopiero 28 lat, zatrważające informacjeCzytaj dalej

Robert Lewandowski przerywa milczenie

Robert Lewandowski udzielił wywiadu serwisowi spox.com, w którym opowiedział o tym, jak wyglądać ma powrót Bundesligi do gry, a także o tym, jak wyglądały przygotowania piłkarzy Bayernu Monachium do powrotu. On sam jest jednym z największych wygranych dłuższej przerwy, bo dzięki temu zdołał w pełni wyleczyć kontuzję, której nabawił się w meczu Ligi Mistrzów.

- Czuję się doskonale przygotowany. Plan przygotowań stworzony przez Bayern stał na najwyższym poziomie, co pozwoliło mi wrócić do najwyższej formy bardzo szybko. Obecna sytuacja jest dla nas nowa, ale będziemy musieli przyzwyczaić się do gry bez kibiców - powiedział Robert Lewandowski.

Adam Małysz przekazał Polakom fatalną wiadomość. Czeka nas wielki problem, trzeba się przygotowaćAdam Małysz przekazał Polakom fatalną wiadomość. Czeka nas wielki problem, trzeba się przygotowaćCzytaj dalej

Robert Lewandowski podzielił się swoim punktem widzenia

Nie zabrakło również słów na temat tego, co piłkarze Bayernu Monachium robią w okresie kwarantanny i izolacji od reszty społeczeństwa.

- Na pewno się nie nudzimy. Czas wolny spędzamy w swoich pokojach, czasami odwiedzając kolegów, którzy mają konsole. Gramy razem w Call Of Duty, ale również w teqball czy bilard. Nuda na pewno nam nie doskwiera - powiedział Robert Lewandowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Restauracje, fryzjerzy i bary otwarte już od przyszłego tygodnia. Zaskakująca decyzja rządu Włoch
  2. Jutro rząd zniesie kolejne obostrzenia. RMF FM podało jakie. Świetna wiadomość
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Nowy zakaz wchodzi 20 maja. Objętych ponad 100 tys. sklepów, dotknie 9 mln Polaków, dla połowy z nich będzie nieprzyjemną niespodzianką

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News