Robert Lewandowski najlepszy mecz
Mark Greenwood/IPS/Rex Features
Autor Piotr Bernaciak - 24 Września 2020

Robert Lewandowski wybrał swój najlepszy mecz w życiu. Nigdy nie zapomni tego wieczoru

Robert Lewandowski udzielił wywiadu, w którym miał okazję opowiedzieć o tym, co obecnie dzieje się w Bayernie. Nie zabrakło jednak bardzo ciekawego pytania o najlepszy mecz Polaka w życiu. Jego wybór nie powinien dziwić żadnego fana jego talentu.

Robert Lewandowski udzielił wywiadu serwisowi spox.com, w którym opowiedział o powrocie Bundesligi i o przygotowaniach Bayernu Monachium do gry. Z pewnością sytuacja, w jakiej znalazł się cały zespół, jest zupełnie nowa i trudno było się na nią przygotować. Mimo wszystko każdy z piłkarzy musiał doprowadzić się do najlepszej formy na ten weekend.

W wywiadzie nie zabrakło pytania dotyczącego współpracy naszego napastnika z trenerem napastników, czyli z legendarnym Miroslavem Klose. Poruszono także temat najlepszego meczu w karierze Roberta Lewandowskiego. Wybór Polaka nie zdziwił jego największych fanów.

Robert Lewandowski wybrał najlepszy mecz w karierze

- Znam Miroslava Klose bardzo dobrze. Był świetnym napastnikiem, prezentował regularnie wysokie umiejętności i jestem przekonany, że mogę nauczyć się od niego czegoś zupełnie nowego, co poprawi moją grę - przyznał Robert Lewandowski w rozmowie z serwisem spox.com, zwracając uwagę na zatrudnienie w pierwszym zespole legendarnego napastnika.

Nie zabrakło także odniesienia do najlepszego meczu w karierze Roberta Lewandowskiego. Fani zastanawiali się, czy postawi on na cztery bramki w półfinale Ligi Mistrzów z Realem Madryt, czy może na pięć trafień w dziewięć minut meczu Bundesligi z Wolfsburgiem. Polak nie pozostawił najmniejszych wątpliwości, wskazując na swój ulubiony mecz w karierze.

Robert Lewandowski nie miał wątpliwości

- Świetnych meczów było całkiem sporo, ale najbardziej podobał mi się występ przeciwko Wolfsburgowi, gdy zdobyłem pięć bramek w dziewięć minut. Nigdy nie marzyłem o czymś takim, dlatego jest to dla mnie wyjątkowe wspomnienie. Doskonale wspominam jednak także cztery gole w półfinale Ligi Mistrzów z Realem Madryt - powiedział Robert Lewandowski.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News