Robert Lewandowski mama tata
YouTube - Bayern Monachium
Autor Piotr Bernaciak - 19 Maja 2020

Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegóły

Robert Lewandowski długo nie decydował się na opowiedzenie prawdy na temat śmierci swojego ojca. Krzysztof Lewandowski odszedł, gdy Robert był dopiero początkującym piłkarzem. Dla napastnika był to prawdziwy szok i ogromny cios na samym starcie zawodowej gry w piłkę. O wszystkim wspomniała jego matka.

Robert Lewandowski przez pierwsze lata swojej gry był bardzo wspierany przez rodziców, którym także zależało na tym, by ich syn był zaangażowany w świat sportu. Nie może to dziwić, bowiem zarówno Krzysztof, jak i Iwona Lewandowska mieli wiele wspólnego z aktywnością fizyczną i chcieli, by pochłonęła ona również ich syna. Mało kto spodziewał się jednak, że Robert zrobi tak wielką karierę.

Na samym początku kariery Robert Lewandowski musiał zmierzyć się z jednym z najstraszniejszych wydarzeń w swoim życiu, a więc ze śmiercią ojca. Dopiero po latach Iwona Lewandowska zdecydowała się opowiedzieć o przykrych szczegółach odejścia jej męża.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Wiemy, co oznaczała cieszynka Roberta Lewandowskiego. Piękny gest, należą się oklaskiWiemy, co oznaczała cieszynka Roberta Lewandowskiego. Piękny gest, należą się oklaskiCzytaj dalej

Robert Lewandowski przeżył rodzinną tragedię

Tata Roberta Lewandowskiego był ciężko chory, w związku z czym musiał przejść operację. Po jej zakończeniu wrócił do domu, by zbierać siły. Jego stan miał być na tyle dobry, że wypisanie ze szpitala było możliwe. Pewnej nocy doszło jednak do prawdziwej tragedii, o której opowiedziała po latach Iwona Lewandowska. To ona znalazła się na miejscu koszmaru.

- Zapaliłam światło, a on był już siny. Zaczęłam krzyczeć... Złapałam za telefon, zadzwoniłam na pogotowie, a oni powolutku zadawali kolejne pytania. Nie rozumiałam, co się dzieje. Po prostu wiedzieli, że do martwego nie muszą się spieszyć. Okazało się, że miał wylew. Dobrze, że Roberta nie było w domu - mówi mama Roberta Lewandowskiego w rozmowie z WP.

Legia Warszawa pozbawiona awansu do II ligi. Zadecydowali włodarze z Warmii i Mazur, kibice są wściekliLegia Warszawa pozbawiona awansu do II ligi. Zadecydowali włodarze z Warmii i Mazur, kibice są wściekliCzytaj dalej

Robert Lewandowski musiał szybko wydorośleć

Choć ojciec Roberta Lewandowskiego nie mógł oglądać pierwszych wielkich sukcesów swojego syna, to jego wpływ na karierę napastnika jest niewątpliwie ogromny. Robert pracował na rzecz swojego rozwoju między innymi również dzięki uporowi ojca. Krzysztof Lewandowski odszedł kilkanaście lat temu, jednak jego syn podkreśla, że wiele mu zawdzięcza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rzecznik rządu powiedział wprost o wakacjach 2020. Polacy muszą uważać na jedną rzecz
  2. Wzruszający pogrzeb znanego aktora. Nie było mszy, ani księdza
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Nie wyjedziesz już do pracy do Wielkiej Brytanii? Przegłosowano kontrowersyjne prawo, trzeba będzie spełniać szereg wytycznych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News