Robert Lewandowski
PIOTR GRZYBOWSKI/East News
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 19 Grudnia 2020

Wyciekły nieznane fragmenty taśm Lewandowskiego i Kucharskiego. "Nic ci nie zawdzięczam"

Robert Lewandowski niedawno złożył pozew przeciwko swojemu byłemu agentowi Cezaremu Kucharskiemu. Napastnik Bayernu Monachium twierdzi, że Kucharski szantażował go i domagał się od niego pieniędzy, grożąc, że zemści się na piłkarzu. "Business Insider" publikuje nieznane fragmenty rozmowy "Lewego" z działaczem.

Wczoraj ujawniono część zapisu rozmów między tą dwójką, które "Lewy" nagrał w Monachium oraz Warszawie. Dziś portal "Business Insider Polska" opublikował kolejne obszerne stenogramy.

Czytamy w nich, jak Lewandowski próbował dowiedzieć się, jaką kwotę miałby konkretnie zapłacić Kucharskiemu i za co miałaby ona zostać wypłacona. Rozmowa pokazuje, jak napięte były relacje między tą dwójką.

Robert Lewandowski kontra Cezary Kucharski - kolejne starcie

- Dlaczego myślisz, że, nie wiem, ta spółka powinna ci zapłacić X czy Y? - zapytał byłego agenta Lewandowski.

- Ja chcę to wycenić, prawda? Czyli ja chcę pójść do sądu […] podzielimy. Czyli to sąd będzie rozstrzygał, ile warta jest ta spółka. Powołają biegłych. […] to o co prosiłem Gorzelnika, o pokazanie mi wszystkich kwitów finansowych […] Więc dla mnie rozwiązaniem jest pójście do sądu i sądowi zostawienie tego rozliczenia - odpowiedział Kucharski.

Gwiazdor Liverpoolu przeniesie się do Hiszpanii? Gwiazdor Liverpoolu przeniesie się do Hiszpanii? "Jestem żądny wrażeń"Czytaj dalej

- Dobra, czyli ty wolisz walczyć o jakąś tam kwotę, która, patrząc tak z boku, faktycznie należy ci się, bo współpraca się skończyła, zarobiłeś pieniądze. Ok, dobra. Zamiast szukać gdzieś indziej rzeczy, gdzie można byłoby zrobić inne rzeczy fajne razem i tam też zarobić pieniądze i dużo więcej zyskać. A ty wolisz walczyć - odparł piłkarz.

- Ale poczekaj. Nie stawiaj siebie w roli sądu - stwierdził 48-latek.

- Ale ja się tak nie stawiam - zaznaczył "Lewy".

- Stawiasz się. Ja nie mam żadnych […] Ja od ciebie dostałem propozycję wyjścia […] za 100 zł - powiedział Kucharski.

- Ale czekaj, to tej spółki żadnej nigdy kwoty pieniężnej nie włożyłeś. Jedyne co to zarabiałeś, tak? - upewnił się snajper Bayernu.

- Ty nie rozumiesz na czym polega […] spółki. To nie są twoje pieniądze. Ta konstrukcja była zrobiona, żeby tobie zrobić korzyść. […] Będziesz musiał zmienić nastawienie do mnie, może będzie łatwiej ci w ogóle zrozumieć. W tej chwili twoje nastawienie jest takie […] - odparł były agent.

- Czyli jakie? - dopytywał Lewandowski.

- Ty nic nie rozumiesz. Cały czas powtarzasz to samo, że ja ci coś zawdzięczam. Ja ci nic nie zawdzięczam. Już ci powiedziałem kiedyś, że ja sobie bez ciebie poradzę - zaznaczył Kucharski.

- Czy ja powiedziałem, że zawdzięczasz? - odpowiedział 32-latek.

- Powiedziałeś mi, że ja ci więcej zawdzięczam. […] Nie czuję się, że jestem komukolwiek, cokolwiek zobowiązany czy winny. Uważam, że… - stwierdził były agent.

- No tak, ale oczekujesz, że ja ci jestem coś winny, jeszcze, ciągle - wtrącił "Lewy".

- Powiem ci jeszcze inną kwestię. […] powiesz "ratuj mnie" […] stworzyć parę kwitów, żebym nie miał problemów, potrzebuję twojego podpisu […] każde z tych naruszeń […] i znam każdy scenariusz, który może się wydarzyć - podsumował 48-latek.

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

d

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News