Robert Lewandowski
Facebook Robert Lewandowski
Autor Piotr Mika - 29 Września 2020

Robert Lewandowski sponiewierał kolegę na treningu. Zawodnicy skomentowali sytuację

Robert Lewandowski w ostatnim czasie nie może cieszyć się spokojem. Teraz, po upokarzającej porażce jego drużyny 1:4 z Hoffenheim, polski napastnik starł się na treningu z kolegą z zespołu. Zawodnicy zdecydowali się odnieść do całej sprawy w mediach społecznościowych.

Robert Lewandowski zarówno poza boiskiem jak i na nim w ostatnim czasie nie ma powodów do radości. Teraz wyszło na jaw również to, że na jednym z treningów Polak ostro starł się z kolegą z zespołu, interweniował nawet sam trener. Ostatecznie do całej sprawy obaj zawodnicy odnieśli się na Twitterze.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Kolejne województwo zakaże palenia w kominku. Szykuje się trudna zima
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Ewa Brodnicka w skąpym stroju stewardessy. Co za kształty, pokazała niemal wszystko (FOTO)Ewa Brodnicka w skąpym stroju stewardessy. Co za kształty, pokazała niemal wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski brutalnie sfaulował Mickaela Cuisance'a

Niedawno na kapitana reprezentacji Polski spadło wiele problemów poza sportowych. Jego były agent, Cezary Kucharski, pozywa firmę "Lewego" RL Managment i żąda odszkodowania w wysokości 39 mln złotych. Do tego "Der Spiegel" twierdzi, że Robert Lewandowski antydatował jedną z umów marketingowych, co pozwoliło mu uniknąć płacenia wysokich podatków w Niemczech.

To jednak nie koniec kłopotów, ponieważ jeden ze wspólników polskiego napastnika, który zainwestował w budowę restauracji na wodzie w Giżycku, ma za sobą prawomocne wyroki i pobyt w więzieniu, co rzutuje na jego działalność.

Do tego wszystkie zaczęły dochodzić problemy już stricte boiskowe. Ostatni mecz przeciwko Hoffenheim, w którym Polak zaczął na ławce rezerwowych, zakończył się sromotną porażką Bayernu. Robert Lewandowski pojawił się na boisku w drugiej połowie tego meczu, ale nie zdołał odwrócić losów spotkania. Teraz doszło również do nieprzyjemnej sytuacji na treningu, o czym szerzej pisaliśmy już wczoraj. Teraz zawodnicy postanowili odnieść się do całego zdarzenia.

Piękna dziewczyna reprezentanta Polski wrzuciła gorące zdjęcie. Założyła bikini, ale wszystko widać (FOTO)Piękna dziewczyna reprezentanta Polski wrzuciła gorące zdjęcie. Założyła bikini, ale wszystko widać (FOTO)Czytaj dalej

Lewandowski i Cuisance komentują sprzeczkę

Podczas jednego z treningów przed środowym meczem z Borussią Dortmund Robert Lewandowski miał ostro sfaulować Mickaela Cuisance'a. Mimo że Francuz długo leżał na boisku, Hansi Flick nie przerwał zajęć. Później 21-letni zawodnik miał mocno krzyczek i gestykulować w kierunku "Lewego" na co ten jednak nie zareagował.

Ostatecznie głos w tej sprawie na Twitterze zabrał Cuisance, który napisał krótko - nauczyłeś mnie czegoś - nadając wypowiedzi jednak dość swobodny ton emotikonami. Robert Lewandowski postanowił skomentować wpis kolegi z zespołu... wysyłając jedynie roześmiane buźki. Wydaje się, że konflikt został zażegnany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali
  2. Playstation 5: Rozebrał nowego pada DualSense na części i wrzucił zdjęcia do sieci. Nie uwierzysz, jak sprzęt wygląda od środka
  3. Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Znamy dokładne kwoty
  4. Wielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi Tajnerowi
  5. Królewskie powitanie Błachowicza w Polsce. Tak wjeżdżają tylko legendy (WIDEO)
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News