Robert Lewandowski
imago/Ulmer/EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Listopada 2020

Robert Lewandowski wyznał prawdę o porodzie Klary. Ania straciła dużo krwi, przeżył zatrważające chwile

Robert Lewandowski w oczach wielu jest człowiekiem, który nie ma żadnych zmartwień. Zrobił wielką karierę w futbolu, zarobił kosmiczne pieniądze, jest znany i lubiany. Okazuje się jednak, że “Lewy” również miał w swoim życiu momenty, gdy zwyczajnie się bał. Piłkarz w jednym z wywiadów opowiedział o narodzinach swojej pierwszej córki Klary. Zabieg był bardzo niebezpieczny.

Robert Lewandowski w jednym z wywiadów wyznał prawdę na temat narodzin jego pierwszej córki. Klara, która przyszła na świat w 2017 roku, napędziła wówczas swojemu tacie wielkiego strachu. Piłkarz zdradził, że jego małżonka Anna straciła dużo krwi podczas porodu. Sytuacja była bardzo poważna.

Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Kamila Stocha, odebrało nam mowę. Nikt nie wiedział, chodzi o wielkiego PolakaGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Kamila Stocha, odebrało nam mowę. Nikt nie wiedział, chodzi o wielkiego PolakaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz nie jest katolikiem. Na jaw wyszła cała prawda, mało kto wie o jego prawdziwej religii
  2. Hanna Lis przekazała druzgocącą wiadomość. Chodzi o jej córkę, współczujemy z całego serca pani Haniu
  3. Kamil Stoch mieszka w prawdziwym pałacu. Luksusy za miliony, pławi się w bogactwie (FOTO)


Robert Lewandowski opowiedział o traumatycznym zdarzeniu z udziałem żony i córki

Napastnik Bayernu Monachium zdobywa kolejne gole na boiskach Bundesligi. “Lewy” wpisał się na listę strzelców w sobotnim meczu Bayernu Monachium z VfB Stuttgart. Mistrzowie Niemiec wygrali na wyjeździe 3:1.

Polak ponownie imponuje skutecznością i wraz z kolegami z drużyny znajduje się na absolutnym szczycie futbolu. Wydawać by się mogło, że jego życie jest usłane różami, jednak nawet najlepszy napastnik świata ma za sobą chwile, których nie można mu pozazdrościć.

Robert Lewandowski w jednym z wywiadów opowiedział o traumatycznej sytuacji z udziałem jego małżonki Anny, oraz ich córeczki Klary. Chodzi o moment narodzin dziewczynki w 2017 roku. Okazuje się, że zabieg był bardzo trudny.

Jak zdradził Lewandowski w rozmowie z “Faktem”, Anna Lewandowska miała problemy z wydaniem na świat ich pierwszej córeczki. Poród trwał aż 30 godzin, a ukochana reprezentanta Polski straciła dużo krwi. Piłkarz bał się o swoją żonę i dziecko.

- To wszystko trwało z trzydzieści godzin. Poród był bardzo trudny, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej... Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi. (...) Wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że zagrożenie jest tak duże, więc i dziś przede wszystkim pamiętam to szczęście, gdy zobaczyłem naszą córkę - wyznał Lewandowski.

Marcin Najman zdradził, kiedy odbędzie się jego pożegnalna walka. Kibice zacierają ręce, podał też możliwego rywalaMarcin Najman zdradził, kiedy odbędzie się jego pożegnalna walka. Kibice zacierają ręce, podał też możliwego rywalaCzytaj dalej


Anna Lewandowska wyznała, że ledwo przeżyła poród

Później o tej samej sytuacji opowiedziała także Anna Lewandowska. W rozmowie z prezenterką programu Dzień Dobry TVN Pauliną Krupińską potwierdziła, że poród był niezwykle ciężki. Ulubienica Polek wyznała, że ledwo przeżyła zabieg!

- Pierwszy był bardzo ciężki, ledwo go przeżyłam. Dosłownie ledwo. Ordynator, jak przyszedł po porodzie uścisnąć mi dłoń, powiedział: dzięki pani przygotowaniu gratuluję pani, bo to było wskazanie do cesarskiego cięcia, ale pani dała radę. Jest pani świetnym wzorem, bo aktywność jest bardzo ważna i to jest przykład, że pomogła przejść przez ten poród - mówiła Lewandowska.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Klara ma już trzy lata i doczekała się już narodzin siostrzyczki. Robert i Anna Lewandowscy w maju 2020 roku zostali po raz drugi rodzicami, gdy na świat przyszła malutka Laura. Tym razem poród odbył się bez komplikacji.

Źródło: Dzień Dobry TVN, "Fakt"

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Niesamowita oferta w Lidlu. Telewizor z 4K "za grosze"
  2. Pilny komunikat ZUS. Płatnicy powinni się pospieszyć. Wnioski tylko do poniedziałku
  3. Skandal w sprawie śmierci Diego Maradony. Pielęgniarka przyznała się do kłamstwa, miała być zmuszona
  4. Adam Małysz nie jest katolikiem. Na jaw wyszła cała prawda, mało kto wie o jego prawdziwej religii
  5. Kamil Stoch mieszka w prawdziwym pałacu. Luksusy za miliony, pławi się w bogactwie (FOTO)
  6. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"
  7. Grażynka z “Rolnik szuka żony” dumnie prezentuje swe atuty na fotelu. Wymowny sygnał dla adoratorów [foto]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News