Robert Lewandowski Instagram
Instagram - Robert Lewandowski
Autor Piotr Bernaciak - 29 Grudnia 2019

Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka

Robert Lewandowski postanowił wypowiedzieć się na temat tego, kiedy planuje zakończyć karierę. Na jego słowa czekają setki tysięcy kibiców z całego kraju. Żaden z fanów polskiego futbolu nie chciałby teraz godzić się z tą wiadomością.

Robert Lewandowski jest teraz zdecydowanie najlepszym polskim piłkarzem i osobą, od której w polskim futbolu zależy prawdopodobnie najwięcej. Snajper Bayernu Monachium ma świetny czas w swoim klubie i w narodowej reprezentacji, jednak wszyscy muszą pogodzić się z tym, że kiedyś nadejdzie moment, gdy kapitan naszej kadry zakończy profesjonalną karierę.

Niektórzy chcieliby odwlekać ten moment w nieskończoność, jednak wiemy, że tak się po prostu nie da. W jednym z ostatnich wywiadów Robert Lewandowski wypowiedział się na temat tego, kiedy chciałby pożegnać się z boiskiem. Kibice z pewnością długo wyczekiwali na tego typu informacje ze strony jednego z najlepszych polskich zawodników w historii futbolu w naszym kraju.

FC Barcelona. Były gwiazdor chciałby wrócić do klubu. FC Barcelona. Były gwiazdor chciałby wrócić do klubu. "Jeśli zadzwonią, rzucę wszystko"Czytaj dalej

Robert Lewandowski o zakończeniu swojej kariery

W rozmowie z Romanem Kołtoniem na kanale Prawda Futbolu Robert Lewandowski został zapytany o to, czy będzie częścią reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w 2026 roku. Z pewnością byłoby to wielkim zaskoczeniem, bo przecież napastnik debiutował w zespole narodowym niemalże dwie dekady przed MŚ 2026.

- Aż tak daleko chyba nie. Nie jestem w stanie teraz powiedzieć. Pytanie, jak będę się czuć mentalnie i fizycznie za pięć lat. Wtedy będę mógł podjąć decyzję. Może to, że później wszedłem na obecny poziom, spowoduje, że będę mógł grać dłużej. Widać, że wiek można przesuwać, czego dowodem jest Cristiano Ronaldo - przyznał Robert Lewandowski, nie wykluczając żadnej możliwości.

Robert Lewandowski nie wyklucza żadnej możliwości

Kibice z pewnością chcieliby zobaczyć Roberta Lewandowskiego w koszulce naszej reprezentacji na kolejnym wielkim turnieju, lecz jego udział byłby naprawdę ogromną sensacją. Z pewnością nie byłby on w stanie dać kadrze tyle co teraz, ale jego doświadczenie byłoby bezcenne. Żaden selekcjoner nie odrzuciłby zapewne możliwości powołania dla tak uznanego piłkarza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były kadrowicz ostro o Adamie Nawałce. Padły gorzkie słowa o poprzednim selekcjonerze
  2. Polski skoczek był bardzo bliski groźnego wypadku w trakcie lotu. Było naprawdę niebezpiecznie
  3. Kamil Glik będzie miał nowego trenera. Monaco dokonało ważnej zmiany
  4. Były gwiazdor chciałby wrócić do klubu. "Jeśli zadzwonią, rzucę wszystko"
  5. Fantastyczny powrót Łukasza Fabiańskiego. Obronił rzut karny, co za parada!
  6. Współczujemy. Narzeczona Bartosza Kurka przekazała bardzo przykrą wiadomość
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News