Rodzina polska legenda
Wikimedia Commons - Kgbo
Autor Piotr Bernaciak - 12 Kwietnia 2020

Dramat legendy polskiej piłki nożnej. Nie zobaczy rodziny na święta, sytuacja jest krytyczna

Rodzina zazwyczaj spotyka się w Wielkanoc razem przy stole, co dla wielu ludzi jest tradycją. Niestety, obecne okoliczności mocno wpłyną na przyzwyczajenia wielu osób. Wśród nich znalazła się legenda polskiego futbolu.

Rodzina dla wielu osób jest jedną z najważniejszych wartości w życiu. Spędzanie czasu z bliskimi potrafi dać mnóstwo szczęścia, zwłaszcza w wyjątkowym okresie, jakim bez wątpienia jest Wielkanoc. Niestety, w tym roku jedna z legend polskiego futbolu nie będzie mogła usiąść przy świątecznym stole z najbliższymi, co z pewnością jest wyjątkowo smutne.

O wszystkim postanowił opowiedzieć sam szkoleniowiec, udzielając szczerego wywiadu, w którym powiedział o obecnej sytuacji. Na pewno jest ona dla niego bardzo trudna, jednak musi on również zrozumieć, że w tym momencie znajdujemy się w bardzo trudnych czasach, przez które w tym roku święta są wyjątkowe.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kim jest żona Marcina Najmana? "El Testosteron" pokazał swoją partnerkę (FOTO)
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa
Przerażające wiadomości dotarły do Polski. Nie żyje młody gwiazdor, lekarze nie byli w stanie mu pomócPrzerażające wiadomości dotarły do Polski. Nie żyje młody gwiazdor, lekarze nie byli w stanie mu pomócCzytaj dalej

Rodzina dla wielu jest najważniejszą wartością

Henryk Kasperczak od wielu lat związany jest z Francją, w której na co dzień mieszka. Były szkoleniowiec między innymi Wisły Kraków wielokrotnie prowadził tamtejsze drużyny i eiwlu uważa, że jest on nawet jednym z najlepszych polskich trenerów w historii. Faktem jest, że mało który trener może się z nim równać pod względem prowadzenia innych słynnych klubów lub reprezentacji.

- Sytuacja jest tutaj bardzo trudna. Już trzeci tydzień siedzę w domu i nawet nie wychodzę na zakupy. Nie można też podróżować. Aby przemieszczać się samochodem, trzeba mieć specjalną przepustkę, która jest wydawana tylko ludziom dojeżdżającym do pracy. Za jej brak grożą wysokie kary. Dlatego święta spędzam w domu, tylko z żoną. Nie mogą nas odwiedzić dzieci i wnuki. Pozostają tylko spotkania przez internet. Z tego powodu nie są to wesołe święta - mówi Henryk Kapserczak w rozmowie z Interią.

Jerzy Brzęczek nie będzie już trenerem reprezentacji? Wszystko wyjaśni się w kolejnych miesiącachJerzy Brzęczek nie będzie już trenerem reprezentacji? Wszystko wyjaśni się w kolejnych miesiącachCzytaj dalej

Legenda polskiego futbolu nie spędzi świąt z rodziną

Henryk Kasperczak wciąż znajduje się we Francji, gdzie sytuacja jest krytyczna. Panuje wiele obostrzeń, przez które nie można bez wyraźnego powodu wyjść z domu. Dla starszej osoby bez wątpienia jest to ogromny problem.

Wiele osób spekulowało, że Henryk Kasperczak być może obejmie posadę trenera reprezentacji Polski i wielokrotnie był on bliski tej posady, jednak z różnych powodów ostatecznie do tego nie dochodziło. Mimo wszystko wielokrotny selekcjoner afrykańskich drużyn narodowych cieszy się w naszym kraju dużą estymą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Rewolucja w piłce nożnej. FIFA zmienia zasady ws. rzutów karnych i VAR
  4. Anna Lewandowska zdradziła swój wielkanocny sekret. Przepis na mazurka, który rozpływa się w ustach
  5. Nagły zwrot ws. kontraktu Jerzego Brzęczka. PZPN nie ufa selekcjonerowi
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News