Ronaldinho
Instagram
Autor Bartosz Goluch - 5 Marca 2020

Ronaldinho wpadł w wielkie tarapaty. Legenda Barcelony została aresztowana

Ronaldinho znów popadł w konflikt z prawem. Po serii problemów podatkowych i nieprawidłowości przy inwestycjach, mistrz świata z 2002 roku przewinił na tyle mocno, że został zatrzymany, a sprawa może skończyć się dla niego nawet wyrokiem więzienia.

Była gwiazda Barcelony wraz z bratem Roberto Assisem udał się do Paragwaju, gdzie miał wziąć udział w kampanii reklamowej jednego z kasyn. Problemy Ronaldinho rozpoczęły się niedługo po zakwaterowaniu w hotelu.

Świeżo upieczony mistrz świata kończy z boksem. Padła poważna deklaracjaŚwieżo upieczony mistrz świata kończy z boksem. Padła poważna deklaracjaCzytaj dalej

Ronaldinho trafi do więzienia?

Tam słynnego zawodnika "odwiedziła" policja. Jak podaje brazylijski portal UOL, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że Brazylijczyk posługuje się fałszywym paszportem. Zatrzymano go w hotelu, gdyż policjanci nie chcieli robić zamieszania na oczach dziesiątek kibiców, które przywitały gwiazdora na lotnisku.

W pokoju rzeczywiście znaleziono paragwajskie paszporty Ronaldinho i jego brata Roberto. Policja podejrzewa, że są fałszywe i w tej sprawie zatrzymano mężczyznę, który miał je dostarczyć. Słynny piłkarz nie pozostanie pod okiem policji do wyjaśnienia sprawy.

Organizatorzy podjęli decyzję co do konkursu skoków w Planicy. Chodzi o koronawirusaOrganizatorzy podjęli decyzję co do konkursu skoków w Planicy. Chodzi o koronawirusaCzytaj dalej

Kolejne kłopoty Ronaldinho

Zdobywca Złotej Piłki oraz jego brat prawdopodobnie korzystali z fałszywych dokumentów z powodu utraty oryginalnych paszportów. Tych zostali pozbawieni na mocy wyroku sądowego ws. nielegalnej budowy przystani rybackiej na jeziorze Guaiba.

Poza utratą dokumentów, bracia dostali wówczas mocno "po kieszeni". Brazylijczycy zostali ukarani grzywną w wysokości 8,5 mln dolarów, ale nie byli w stanie jej zapłacić. Mimo to, bez skrępowania podróżowali po świecie, co ostatecznie zakończyło się odebraniem im paszportów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wykolejenie superszybkiego pociągu. 21 osób rannych, akcja helikoptera, porażające wiadomości z Europy
  2. Rodzina, fani i przyjaciele żegnają Pawła Królikowskiego. Tłumy na pogrzebie uwielbianego aktora
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Robert Makłowicz błaga Polaków o pomoc. Potrzebne są duże pieniądze

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News