Sąd Andrzej Szarmach Reprezentacja Polski
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 11 Czerwca 2020

Legendarny polski piłkarz skazany na karę pozbawienia wolności. Oskarżyła go własna żona, aż szczęka opada

Sąd skazał jednego z byłych legendarnych zawodników reprezentacji Polski na karę pozbawienia wolności w związku ze straszliwym przestępstwem, jakiego miał się dopuścić. O wszystkim opowiedziała jego żona, która sama była długo wstrząśnięta całą sytuacją. Dopiero teraz na jaw wychodzą szokujące fakty.

Sąd skazał dziś jednego z byłych legendarnych piłkarzy reprezentacji Polski na karę pozbawienia wolności w związku ze strasznym przestępstwem, jakiego miał dopuścić się kilka miesięcy temu. Co ciekawe, służby o wszystkim poinformawała żona kultowego zawodnika, która nie mogła dłużej znieść sytuacji w domu i postanowiła jak najszybciej poinformować przedstawicieli władz o sprawie.

Były napastnik reprezentacji Polski występujący niegdyś we Francji usłyszał poważne zarzuty i poniesie konsekwencje swojego zachowania. Już teraz skazano go na karę więzienia w zawieszeniu, lecz to nie musi być koniec jego konsekwencji. Co ciekawe, sama żona już wybaczyła swojemu mężowi jego zachowanie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Sławomir Peszko bliski sensacyjnego transferu. Nie tak dawno grał w reprezentacji, dzisiaj chce do okręgówki
  2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia
Z ostatniej chwili. FIFA właśnie ogłosiła nowy ranking reprezentacji. Wiemy, które miejsce zajęła PolskaZ ostatniej chwili. FIFA właśnie ogłosiła nowy ranking reprezentacji. Wiemy, które miejsce zajęła PolskaCzytaj dalej

Sąd skazał Andrzeja Szarmacha na karę więzienia w zawieszeniu

Sąd wydał dziś wyrok w sprawie Andrzeja Szarmacha. Legendarny napastnik reprezentacji Polski został skazany na karę pozbawienia wolności. Wysokość wyroku to osiem miesięcy w zawieszeniu, jednak mimo wszystko możemy mówić o dość łagodnym podejściu sędziego do sprawy. Wszystko przez interwencję samej żony Szarmacha. Poprosiła ona, by jej mąż był sądzony łagodnie, choć to ona początkowo powiadomiła policję o sprawie.

Andrzej Szarmach miał rzekomo nadużywać alkoholu i stosować przemoc domową, za co spotkała go bardzo ostra krytyka. Mimo wszystko żona byłego piłkarza twierdzi, że wybaczyła mu już wszystkie krzywdy i wierzy, że po jego powrocie do domu sytuacja poprawi się. Pozostaje nam mieć nadzieję, że tak właśnie będzie.

Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Nie żyje Jerzy Zarychta, przez lata był idolem wielu PolakówNiestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Nie żyje Jerzy Zarychta, przez lata był idolem wielu PolakówCzytaj dalej

Sąd skazał Andrzeja Szarmacha. Pojawiły się okoliczności łagodzące

Andrzej Szarmach wystąpił w barwach reprezentacji Polski w 61 meczach. Strzelił w nich 32 gole, stając się sensacją na Starym Kontynencie. Zainteresowały się nim głównie kluby francuskie, w których bywał gwiazdą. Do dziś cieszy się szacunkiem zarówno w Polsce, jak i właśnie we Francji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najbardziej awaryjne czy najwięcej spalające. Lista samochodów z problematycznymi silnikami
  2. Naukowcy pokazali co widzi sztuczne oko. Efekty są zaskakujące
  3. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)
  4. Kibic nie mógł obejrzeć meczu, więc wynajął dźwig i stanął nad trybunami. Niesamowite sceny w Ekstraklasie
  5. Mario Balotelli zakończy karierę piłkarską? Znany ekspert nie ma wątpliwości. Te słowa mogą oznaczać koniec
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News