Siostra Robert Lewandowski
Instagram - Milena Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 11 Maja 2020

Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)

Siostra Roberta Lewandowskiego zdecydowanie nie zamierza czerpać z jego sławy. Choć należy do jego najbliższego otoczenia, to stara się unikać blasku fleszy i nie wszyscy kibice wiedzą nawet, jak wygląda. Przedstawiamy Milenę Lewandowską, która również może mówić o osiągnięciu sporego sukcesu w swoim życiu.

Siostra Roberta Lewandowskiego nie ma zamiaru korzystać ze sławy swojego brata. Kobieta zdecydowała się na to, by rozwijać swoją własną działalność, co nie znaczy oczywiście, że zupełnie odcięła się od tego, co dzieje się w życiu jej brata. Jakiś czas temu polscy kibice mieli okazję zobaczyć ją, gdy zdecydowała się towarzyszyć Robertowi podczas jednej z wielkich gal sportowych.

Pojawiają się kolejne informacje na temat Mileny Lewandowskiej-Miros. Kobieta co prawda unika rozmów z mediami i trudno jest znaleźć jakąkolwiek rozmowę z nią na tematy dotyczące słynnego brata i kontaktów z nim, jednak mimo wszystko wciąż prowadzi ona swojego Instagrama, na którym możemy zobaczyć, co dzieje się obecnie w jej życiu. Milena Lewandowska-Miros zachwyciła fanów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Robert Lewandowski dostał wspaniałą wiadomość. Przekazano mu najlepsze informacje, gratulujemyRobert Lewandowski dostał wspaniałą wiadomość. Przekazano mu najlepsze informacje, gratulujemyCzytaj dalej

Siostra Roberta Lewandowskiego zachwyciła fanów

Kim jest siostra Roberta Lewandowskiego? Milena Lewandowska-Miros jest starsza od obecnego gwiazdora Bayernu Monachium. Oboje wychowywali się w znakomitych relacjach, które łączą ich do dzisiaj. Co więcej, w 2015 roku Robert Lewandowski został nawet ojcem chrzestnym syna Mileny Lewandowskiej, Leona. To tylko potwierdza, jak dobrze dogaduje się rodzeństwo Lewandowskich.

Siostra Roberta Lewandowskiego wyszła za mąż za Radosława Mirosa, twórcy luksusowej marki garniturów Signor Leone. To właśnie w tym biznesie działa do dzisiaj, odnosząc niemałe sukcesy. Kobieta mogłaby zapewne korzystać ze sławy i pieniędzy brata, jednak postanowiła nie robić tego i dążyć do osiągnięcia samodzielnego sukcesu. Niewątpliwie zasługuje to na pochwałę.

Zaskakująca decyzja znanego sportowca. Dostał polskie obywatelstwo i chce reprezentować nasz krajZaskakująca decyzja znanego sportowca. Dostał polskie obywatelstwo i chce reprezentować nasz krajCzytaj dalej

Siostra Roberta Lewandowskiego wygląda zjawiskowo

ZOBACZ ZDJĘCIA MILENY LEWANDOWSKIEJ:

Siostra Robert Lewandowski

Siostra Robert Lewandowski

Siostra Robert Lewandowski

(fot. Instagram - Milena Lewandowska)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy dostaną dodatkowy 1000 zł na wakacje. Wicepremier podaje szczegóły, ale jest warunek
  2. Łowca burz ostrzega przed trąbą powietrzną. IMGW wydało pilny komunikat
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Polacy jednak wyjadą w wakacje na zagraniczne wyjazdy? Wiceminister podał trzy możliwe kraje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News