Skoczkowie
.
Autor Piotr Bernaciak - 1 Marca 2020

Niedzielne skoki w Norwegii odwołane. Fatalne wieści dla polskich skoczków

Skoczkowie z całego świata biorący udział w Pucharze Kontynentalnym poznali ostateczną decyzję dotyczącą konkursu. Z pewnością nie mogą mieć powodów do radości, bowiem niestety zawody zostały odwołane.

Skoczkowie z Polski zamierzali dziś zaliczyć kolejny start w konkursie Pucharu Kontynentalnego, a więc w zawodach, w których zazwyczaj mamy okazję obserwować bezpośrednie rezerwy pierwszej reprezentacji. Niestety, obecnie wiemy już, że konkurs nie zostanie zorganizowany. O wszystkim poinformowali organizatorzy, podając wieści, które na pewno nie ucieszą zawodników.

Dowiadujemy się, że skoczkowie na pewno nie wystąpią podczas dzisiejszych zawodów Pucharu Kontynentalnego w norweskiej Renie. Nie jest to najlepsza wiadomość dla polskic kibiców, którzy śledzili ostatnio doskonałe występy Macieja Kota w tych rozgrywkach. Na kolejne jego skoki przyjdzie nam jednak niestety jeszcze poczekać.

Wielki sukces Łukasza Kubota. Polak wygrał prestiżowy turniej, brawoWielki sukces Łukasza Kubota. Polak wygrał prestiżowy turniej, brawoCzytaj dalej

Skoczkowie nie wystąpią dziś w Norwegii

W Norwegii odbyć się miał kolejny dzień zawodów w Renie, jednak mimo wszystko ostatecznie nie udało się wygrać z trudnymi warunkami atmosferycznymi. To zła informacja szczególnie dla Macieja Kota, który wczoraj zajął miejsce tuż za podium. Z pewnością liczył on na poprawę swojej sytuacji dzisiaj, jednak wiemy już, że z powodu trudnej pogody nie uda mu się tego dokonać.

Już niebawem nasi skoczkowie będą mogli wystąpić w zawodach Raw Air. Dziś przeszkodził im śnieg, jednak za tydzień zapewne nie będzie tego typu problemów. Jak się dowiadujemy, nasza kadra będzie mogła liczyć aż siedmiu zawodników. Dzięki temu szansę dostaną absolutne rezerwy naszej kadry.

Ważne wyróżnienie Kamila Stocha. Zdobywca Pucharu Świata nazwał go Ważne wyróżnienie Kamila Stocha. Zdobywca Pucharu Świata nazwał go "najlepszym skoczkiem XXI wieku."Czytaj dalej

Skoczkowie nie wystąpią dziś w PK

Na szczęście potwierdzono już występ naszej pierwszej reprezentacji w Lahti. Początek zawodów lada moment. Konkurs oglądać można na antenach TVP1, TVP Sport i Eurosportu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  2. Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie
  3. Fatalne wieści w sprawie kontuzji Lewandowskiego. Może wrócić znacznie później, niż zakładano
  4. Krzysztof Piątek wściekły po strzelonym golu. Polak nie był zadowolony z występu
  5. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News