Skoczkowie Rasnov kompromitacja
Wikipedia - Myerge
Autor Piotr Bernaciak - 21 Lutego 2020

Kompromitacja organizatorów podczas konkursu w Rasnovie. Konkurs został przerwany

Skoczkowie musieli dziś czekać nieco dłużej na zakończenie drugiej serii zawodów w Rasnovie. Wszystko przez organizatorów, których zaskoczyły warunki. Jeden z Polaków musiał wracać na belkę startową.

Skoczkowie mieli dziś okazje zaliczyć swój debiut w Pucharze Świata w Rumunii. Spodziewaliśmy się, że dzisiejszy konkurs przyniesie nam wiele emocji, a niektórzy mówili, że mogą pojawić się pewne problemy związane z organizacją zawodów. Wszystko przez to, że sami organizatorzy nie są zbyt doświadczeni i nie do końca znają się na przeprowadzaniu konkursu tak wielkiej rangi.

Niestety, po raz kolejny warunki pogodowe przeszkodziły w bezproblemowym oddaniu skoków przez wszystkich najlepszych zawodników. W pewnym momencie przyszło nam długo czekać na występy każdego z uczestników, a organizatorzy podjęli decyzję, która spotkała się ze zdziwieniem. Z tego typu przypadkami nie mamy do czynienia zbyt często.

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrokArkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrokCzytaj dalej

Skoczkowie musieli startować jeszcze raz

Nietypowe wydarzenia rozpoczęły się na początku drugiej serii konkursu w Rasnovie. To właśnie wtedy pięciu skoczków oddało swoje skoki, a wśród nich znalazł się Aleksander Zniszczoł. Żaden z nich nie był jednak zadowolony ze swojego rezultatu, który mógł być zdecydowanie lepszy, gdyby zdecydowano się na odśnieżenie rozbiegu. Obfite opady śniegu uniemożliwiły optymalne skoki.

Po pięciu skokach organizatorzy przemyślali wszystko po raz kolejny i stwierdzili, że drugą serię należy powtórzyć. W związku z tym pięciu skoczków po raz kolejny powędrowało na górę, by wystąpić po raz kolejny w krótkim odstępie czasowym. Wydawało się, że zadbanie o odśnieżenie rozbiegu powinno być formalnością, jednak organizatorzy pokazali, że brakuje im doświadczenia.

Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkęZabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkęCzytaj dalej

Skoczkowie mieli okazję powtorzyć swój występ

Ostatecznie konkurs wygrał Karl Geiger. Szóste miejsce zajął Kamil Stoch, ósmy był Dawid Kubacki, a dziewiąty - Piotr Żyła. Jakub Wolny zajął dopiero 20. pozycję, a Aleksander Zniszczoł był 24.

fot. Wikipedia - Myerge

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News