Skoczkowie
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Listopada 2020

Właśnie podano fatalną wiadomość dla polskich skoczków. Chodzi o dzisiejszy konkurs, nie będzie łatwo

Skoczkowie reprezentacji Polski przebywają w Kuusamo, gdzie w sobotę wzięli udział w konkursie indywidualnym na skoczni Rukatunturi. Na niedzielę zaplanowano kolejne zmagania, jednak kilka godzin przed planowanym startem pojawiły się niepokojące informacje. Zawody mogą się nie odbyć.

Skoczkowie reprezentacji Polski zaprezentowali się ze świetnej strony w sobotnim konkursie Pucharu Świata w fińskim Kuusamo. W niedzielę mieli przystąpić do kolejnych zawodów, jednak okazuje się, że może im się to nie udać. Właśnie pojawiły się bardzo złe wiadomości.

Grzegorz Krychowiak ma dom jak z bajki. Wygląda jak prawdziwy pałac, kosztował miliony (FOTO)Grzegorz Krychowiak ma dom jak z bajki. Wygląda jak prawdziwy pałac, kosztował miliony (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz nie jest katolikiem. Na jaw wyszła cała prawda, mało kto wie o jego prawdziwej religii
  2. Kiedy uczniowie wrócił do szkół? Minister edukacji właśnie podał możliwą datę, każdy rodzic powinien wiedzieć
  3. Kamil Stoch mieszka w prawdziwym pałacu. Luksusy za miliony, pławi się w bogactwie (FOTO)


Skoczkowie reprezentacji Polski mogą nie wystąpić w niedzielnym konkursie

W sobotnim konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Kuusamo Polacy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Piotr Żyła i Dawid Kubacki po dalekich lotach zajęli miejsca na podium. Inni nasi zawodnicy również osiągnęli dobre rezultaty.

Na 9. miejscu uplasował się Klemens Murańka. Tuż za czołową dziesiątką znaleźli się natomiast Andrzej Stękała i Kamil Stoch. Zajęli oni kolejno 11. i 12. miejsce.

Kibice z niecierpliwością czekają na niedzielny konkurs, podczas którego nasi skoczkowie mogą znów włączyć się do walki o zwycięstwo. Na kilka godzin przed planowanym startem rywalizacji pojawiły się jednak niepokojące doniesienia z Kuusamo. Zawody stoją pod dużym znakiem zapytania.

Wszystko z powodu aury, jaka zapanowała nad Kuusamo. To fińskie miasto słynie z tego, że warunki atmosferyczne często krzyżują plany organizatorów konkursów Pucharu Świata. Niestety tak może być i tym razem.

Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało przed tysiącami Polaków. Gorąca sesja, tylko dla dorosłych (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało przed tysiącami Polaków. Gorąca sesja, tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej


Silny wiatr pokrzyżuje plany organizatorów w Kuusamo?

W Kuusamo od rana wieje bardzo silny wiatr. Uniemożliwił on rozegranie zawodów w kombinacji norweskiej. Zawodnicy mieli wystartować rano, ale ostatecznie konkurs odwołano.

Wiatr w Kuusamo wieje z prędkością nawet 5-6 metrów na sekundę. To fatalna wiadomość dla skoczków i kibiców. Już o 14 mają się bowiem zacząć kwalifikacje do niedzielnego konkursu.

Start pierwszej serii niedzielnego konkursu zaplanowano na godzinę 15:30. Jeśli jednak wiatr będzie nadal wiał z taką siłą, nie ma mowy o tym, by skoczkowie pojawili się na rozbiegu Rukatunturi.

Pozostaje czekać na dalszy rozwój wydarzeń w Finlandii. Miejmy nadzieję, że sytuacja pogodowa się ustabilizuje i zawody dojdą do skutku. Dla naszych skoczków byłaby to wielka strata, gdyby nie mogli wystartować w niedzielę, gdyż znajdują się w świetnej formie.

Źródło: WP SportoweFakty, Twitter

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Nie żyje odtwórca roli legendarnego Dartha Vadera. David Prowse miał 85 lat
  2. Pamiętacie serial “Tulipan”? Córka Jerzego Kalibabki, na którego historii był oparty, robi dzisiaj karierę i zachwyca urodą
  3. Skandal w sprawie śmierci Diego Maradony. Pielęgniarka przyznała się do kłamstwa, miała być zmuszona
  4. Adam Małysz nie jest katolikiem. Na jaw wyszła cała prawda, mało kto wie o jego prawdziwej religii
  5. Kamil Stoch mieszka w prawdziwym pałacu. Luksusy za miliony, pławi się w bogactwie (FOTO)
  6. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"
  7. Grażynka z “Rolnik szuka żony” dumnie prezentuje swe atuty na fotelu. Wymowny sygnał dla adoratorów [foto]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News