skoki narciarskie
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 4 Marca 2020

Organizatorzy podjęli decyzję co do konkursu skoków w Planicy. Chodzi o koronawirusa

Skoki narciarskie w Planicy będą się cieszyły ogromnym zainteresowaniem ze strony kibiców i miłośników sportów zimowych na całym świecie. Zwieńczenie sezonu, którym ma być konkurs lotów w Planicy, napotkało się z dużymi problemami. Dużo kibiców i ekspertów zastanawiało się, czy zawody odbędą się w obliczu koronawirusa. FIS zabrał głos w sprawie przyszłości zawodów, na których walczyć o podium będą reprezentanci Polski.

Skoki narciarskie w Planicy są imprezą, na którą już teraz czekają wszyscy kibice skoków na świecie. Zawody, których rozegranie zakończy zmagania skoczków, spotkały się z problemami. Organizatorzy i kibice z całej Europy obawiali się, czy zawody dojdą do skutku, skoro w Europie coraz częściej słyszy się o wzroście zachorowań na koronawirusa. FIS postanowił zwrócić się do kibiców i skoczków słowami, które przerywają wszelkie wątpliwości i spekulacje.

Mało kto zna prawdę o tacie Roberta Lewandowskiego. Odszedł zdecydowanie za wcześnie, przykra historiaMało kto zna prawdę o tacie Roberta Lewandowskiego. Odszedł zdecydowanie za wcześnie, przykra historiaCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Organizatorzy o konkursie w Planicy

Według ustaleń FIS, zawody w Słowenii powinny odbyć się bez najmniejszego problemu. Działacze federacji narciarskiej podkreślają jednak, że jeśli liczba zachorowań wzrośnie, możliwe, że zawody zostaną przeniesione. Jak na razie jednak imprezie nic nie zagraża, a same bilety na zawody wyprzedają się w rekordowym tempie.

- Przygotowania idą zgodnie z planem, a tylko w ostatnim tygodniu sprzedano aż 10 tysięcy biletów na zawody. W przypadku dalszych problemów z koronawirusem decyzje komitetu organizacyjnego zostaną podane do wiadomości tak szybko, jak to możliwe. Pozostajemy z nimi w ścisłym kontakcie - zaznacza FIS.

Piotr Żyła wziął mikrofon i rozpoczął prawdziwe show. Polacy oniemieli, skoczek rozbawił ich do łezPiotr Żyła wziął mikrofon i rozpoczął prawdziwe show. Polacy oniemieli, skoczek rozbawił ich do łezCzytaj dalej

Organizatorzy Pucharu Świata odwiedzili Słowenię

Aby przebadać warunki panujące w Słowenii, organizatorzy Pucharu Świata odwiedzili obiekt w Planicy i rozmawiali z tamtejszymi organizatorami i ustalili, że nie ma przesłanek, aby anulować konkurs.

- Sepp Gratzer ocenił warunki pozytywnie i potwierdził, że konkurs może zostać zorganizowany – poinformował w specjalnym, codziennym komunikacie organizatorów oficer prasowy zawodów Tomi Trbovc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  2. Pendolino z chorymi pasażerami zatrzymane w Warszawie
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News