Skoki narciarskie
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Maja 2020

Były trener Adama Małysza wraca do skoków narciarskich. Przed nim ogromne wyzwanie

Skoki narciarskie to ulubiona dyscyplina sportowa wielu Polaków. Sympatyków Kamila Stocha i reszty najlepszych zawodników świata ucieszy informacja, że do prowadzenia reprezentacji rywalizującej w zawodach Pucharu Świata, powróci od nowego sezonu znany z pracy z Adamem Małyszem szkoleniowiec. 

Skoki narciarskie zakończyły sezon kilka tygodni temu, ale w środowisku entuzjastów tej dyscypliny sportu nie ma nudy. Trener doskonale znany polskim kibicom z prowadzenia naszej kadry znalazł nowego pracodawcę. Stanie się architektem nowego, ambitnego projektu.

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody gwiazdor. Tragiczny wypadek w dniu urodzinSmutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody gwiazdor. Tragiczny wypadek w dniu urodzinCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
  2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu


Skoki narciarskie. Były trener Polaków wraca do pracy w Pucharze Świata

Heinz Kuttin, były trener reprezentacji Polski w skokach narciarskich, po dwuletniej przerwie ponownie obejmie stanowisko trenerskie w drużynie rywalizującej o punkty Pucharu Świata. Austriacki szkoleniowiec w 2018 roku po czteroletniej współpracy ze swoimi rodakami zdecydował się na prowadzenie chińskiej kadry kobiecej w skokach.

Znany polskiej publiczności z prowadzenia kadry, której liderem był Adam Małysz w latach 2004-2006 Kuttin po krótkim pobycie na dalekim wschodzie zdecydował się powrócić do grona najlepszych trenerów i skoczków świata i związał się kontraktem z reprezentacją Francji. Przed doświadczonym specjalistą, który ma na swoim koncie wiele tytułów również jako zawodnik, postawiono ambitne zadanie.

Wielka radość w domu Lewandowskich. Nadszedł wielki dzień, wszystkiego najlepszegoWielka radość w domu Lewandowskich. Nadszedł wielki dzień, wszystkiego najlepszegoCzytaj dalej


Heinz Kuttin związał się z reprezentacją Francji

Dziennikarze serwisu ski-nordique.net podali informację, że głównym zadaniem Austriaka będzie praca z młodymi zawodnikami, rozwijanie ich umiejętności i wyrównanie poziomu, który pozwoli na rywalizację w zawodach najlepszych skoczków.

"Dla nas jest to wielka duma i ważny krok. Wierzę, że Heinz jest osobą, która może pomóc obrać dobry kurs. Może sprawi, że nasi skoczkowie znowu zaistnieją. Projekt, w perspektywie długoterminowej, ma pomóc wyrównać poziom czterech skoczków w zespole" - możemy przeczytać.

Źródło: ski-nordique.net

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski
  2. Kasia Kowalska zagrała koncert, przyszły tłumy. Ostre słowa byłego ministra
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Do ZUS wpłynęło już o 6,4 mld zł mniej ze składek. Co z naszymi emeryturami i zasiłkami?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News