Skoki narciarskie Planica nagły zwrot
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 5 Marca 2020

Nagły zwrot ws. konkursu lotów w Planicy. Fatalne wiadomości dla kibiców

Skoki narciarskie w Planicy zdaniem wielu osób nie powinny się odbyć. Wszystko przez coraz większe ryzyko zarażenia koronawirusem, o którym donoszą media. Pojawiły się kolejne fatalne wieści dla skoczków.

Skoki narciarskie w Planicy regularnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Słoweńskie miast jest znane fanom z całego świata głównie dzięki temu, że regularnie organizowane są w nim zawody Pucharu Świata, w których udział biorą najlepsi polscy skoczkowie. Trudno jest wyobrazić sobie kalendarz PŚ bez organizacji konkursów właśnie w słoweńskiej Planicy.

Teraz dowiadujemy się jednak, że nadchodzący konkurs może zostać całkowicie odwołany. Media przekazują niepokojące informacje, które z pewnością nie ucieszą żadnego z kibiców. Okazuje się, że zagrożenie jest poważniejsze niż kiedykolwiek, a informacja z ostatniej chwili może zupełnie zmienić decyzję organizatorów. Wszystko zależy od najbliższych dni.

Wielka afera w świecie futbolu. Śledczy przeszukali biura uczestników Ligi MistrzówWielka afera w świecie futbolu. Śledczy przeszukali biura uczestników Ligi MistrzówCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Nagły zwrot w sprawie zawodów w Planicy

Dowiadywaliśmy się, że koronawirus jest już niebezpiecznie blisko Słowenii i pojawia się spore ryzyko, że stworzy zagrożenie dla kibiców. Początkowo organizatorzy bagatelizowali jednak zagrożenie, twierdząc, że w mieście nie stwierdzono żadnego przypadku choroby i w najbliższej przyszłości nie powinniśmy liczyć na zmianę decyzji przy takiej sytuacji.

Okazuje się jednak, że sytuacja właśnie uległa zmianie, bo w Planicy pojawił się pierwszy przypadek zarażenia koronawirusem. Jak informują organizatorzy, w Planicy przez kilka dni rywalizacji pojawić się ma aż 70 tysięcy kibiców z całego świata, co z pewnością nie jest dobrą wiadomością. Władze obawiają się, że może dojść do powiększenia problemu epidemii w mieście.

Koronawirus w Polsce. Rosną obawy związków sportowych, zapadły ważne decyzjeKoronawirus w Polsce. Rosną obawy związków sportowych, zapadły ważne decyzjeCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Czekamy na decyzję organizatorów

W związku z nagłym zwrotem akcji niewykluczone, że w ciągu kilku dni organizatorzy ostatecznie poinformują o nagłej zmianie planów i odwołaniu bądź przeniesieniu zawodów. Oczywistym problemem może być jednak brak odpowiedniej infrastruktury. Konkurs może więc również odbyć się bez udziału kibiców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojciech Cejrowski wywołał ogromną burzę w sieci. Zaczął mówić o straconych pieniądzach
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Po zjedzeniu hitowego produktu nowotwór rośnie jak na drożdżach. Lepiej wyrzucić go do śmieci

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News