Skoki narciarskie
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 7 Października 2020

Koronawirus zaatakował kadrę skoczków narciarskich. Na liście zakażonych znalazło się dwóch reprezentantów Szwajcarii

Skoki narciarskie bardzo mocno odczuły skutki pandemii koronawirusa. Wiele zawodów zostało odwołanych, a najważniejszy w sezonie Puchar Świata, ma odbyć się przy mocno ograniczonej liczbie kibiców. Teraz okazało się, że odwołane zostały kolejne zawody z powodu zarażenia się SARS-CoV-2 dwóch szwajcarskich skoczków.

Skoki narciarskie to jedna z dyscyplin, która nie radziła sobie najlepiej z zagrożeniem jakie niesie ze sobą pandemia COVID-19. Jak infromują media, kolejne zawody muszą zostać przełożone z powodu dwóch przypadków zakażenia koronawirusem w kadrze Szwajcarii.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Czytaj dalej

Skoki narciarskie wciąż niepewne z powodu koronawirusa

Wielu kibiców martwi się, że nadchodzący sezon Pucharu Świata będzie bardzo trudny do przeprowadzenia. Warto przypomnieć, że choćby Letnie Grand Prix odbyło się w bardzo ograniczonym stopniu, ponieważ udało się zorganizować tylko dwa konkursy w Wiśle. Teraz obawy kibiców moga być tylko spotęgowane.

Właśnie wyszło na jaw, że z powodu zachorowań na COVID-19 przeniesiono mistrzostwa Szwajcarii, które miały odbyć się w Einsiedeln w nadchodzący weekend. Tak się jednak nie stanie, ponieważ dwóch zawodników otrzymało pozytywny wynik testu na koronawirusa, a są nimi znany z występów w Pucharze Świata Killian Peier oraz Andreas Schuler.

Nie żyje słynny dziennikarz sportowy. Legenda zmarła w dramatycznych okolicznościachNie żyje słynny dziennikarz sportowy. Legenda zmarła w dramatycznych okolicznościachCzytaj dalej

Co z kolejnymi zawodami?

Z informacji podawanych przez media wynika, że zawodnicy oraz cały sztab kadry Szwajcarii udał się na kwarantannę, ale wszyscy czują się dobrze. Same zawody zaś mają być rozegrane w weekend 24 i 25 października. Ta sytuacja sprawia jednak, że fani z całego świata znów będą się zastanawiać, jak będą wyglądały najbliższe konkursy Pucharu Świata, zwłaszcza że w ostatnim czasie zachorowań na COVID-19 przybywa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mistrz świata w parkowaniu. Kto temu kierowcy BMW dał prawo jazdy?
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Wchodzi nowy program 1500 plus. Wiemy, kto ma szansę dostać pieniądze

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News