Skoki narciarskie kot
Instagram.com/piotr_zyla_official
Autor Łukasz Kowalski - 15 Grudnia 2020

Wielka radość w rodzinie polskiego skoczka narciarskiego. Żona przekazała radosną nowinę, gratulujemy

Skoki narciarskie już niedługo czeka kolejna radosna nowina. Pod koniec listopada polski skoczek, Maciej Kot razem z żoną Agnieszką, poinformowali, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. We wtorek na Instagramie żona reprezentanta Polski zdradziła płeć oczekiwanego malucha. Wiadomo już czy klan Kotów w skokach narciarskich się powiększy.

⦁ Skoki narciarskie w najbliższych miesiącach czeka kolejna fantastyczna wiadomość.
⦁ Kibice poznali płeć dziecka Macieja Kota.
⦁ Żona reprezentanta Polski przedstawiła płeć dziecka na Instagramie.

Skoki narciarskie w najbliższych miesiącach czeka kolejna fantastyczna wiadomość. Niedawno ojcem został Karl Geiger, który kilka dni później został mistrzem świata. Teraz kibice poznali płeć dziecka Macieja Kota.

Skoki narciarskie czekają na kolejnego Kota

O tym, że polski skoczek spodziewa się dziecka. Kibice dowiedzieli się pod koniec listopada. Kot, razem ze swoją żoną Agnieszką, za pomocą Instagrama przekazali światu, że czekają na narodziny swojego pierwszego dziecka. - Kocur Junior nadchodzi - napisał wtedy polski skoczek.

Do tej pory para skrzętnie ukrywała płeć dziecka. Od kilku dni Agnieszka Kot droczyła się ze swoimi fanami. Najpierw opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z balonem z napisem po angielsku "Chłopiec czy dziewczynka?". - Kotka czy Kotek? - zapytała fanów, a do tego poprosiła znajomych, którzy znali już płeć dziecka o niewyjawianie jej.

We wtorek w końcu fani doczekali się odpowiedzi na pytanie dotyczące płci malucha. Żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich zamieściła zdjęcie z niebieskimi balonikami i obwieściła światu, że spodziewa się chłopca. - Dzień Dobry! Będzie chłopiec! - napisała.

Przed chwilą podano tragiczne wiadomości. Nie żyje słynny szkoleniowiec, prowadził kluby piłkarskiePrzed chwilą podano tragiczne wiadomości. Nie żyje słynny szkoleniowiec, prowadził kluby piłkarskieCzytaj dalej

Tym samym ma szansę powiększyć się klan Kotów w polskich skokach narciarskich. Oprócz Macieja tę dyscyplinę sportu uprawia jego młodszy brat Jakub. Do tego jego ojciec Rafał, jest byłym fizjoterapeutą reprezentacji Polski, a od kilku lat także ekspertem TVP w trakcie zawodów.

Poznaliśmy płeć dziecka Macieja Kota

Kibice po cichu liczą, że reprezentant Polski pójdzie podobną ścieżką co mistrz świata w lotach narciarskich Karl Geiger. Na przełomie lutego i marca, czyli w okolicach spodziewanych narodzin, odbędą się mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym. Kibice trzymają kciuki, aby narodziny dziecka nie były jedyną dobrą informacją dla polskiego skoczka w tamtym okresie.

Para poznała się w 2015 roku. Kilka tygodni przed poznaniem swojej obecnej żony, Maciej Kot w rozmowie z Onetem zdradził, że szuka żony. - Najchętniej brunetka, w miarę wysoka i szczupła. Z ładnymi nogami, buzią i równie ładnym uśmiechem. Taka, na którą można z przyjemnością popatrzeć. Po prostu – patrzysz na nią i mówisz: łał, jaka petarda. Taka ma być - mówił.

Wszystkie te wymagania spełniła Agnieszka Lewkowicz, z którą połączyła go wspólna pasja do sportu. - Poznaliśmy się właśnie na AWF w Krakowie. Mieliśmy wspólnego znajomego, dzięki któremu zaczęliśmy się spotykać. W Maćku cenię szczerość i wyrozumiałość oraz to, że jest bardzo ambitny - opowiadała żona Macieja Kota przed ślubem. Obecnie jest trenerem personalnym.

Para pobrała się po czterech latach znajomości. W maju 2019 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Uroczystość odbyła się w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie.

Agnieszka Kot jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jako trenerka personalna często dzieli się zdjęciami ze swoich treningów. Jej pasja i wytrenowanie powodują, że nie ma kompleksów przed obiektywem i co jakiś czas kusi fanów odważniejszym kadrem. Na Instagramie śledzi jej profil ponad 30 tysięcy użytkowników.

Skoki narciarskie zdjęcie

fot.: Instagram/bodybyaga

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News