Skoki narciarskie upadek USA
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 20 Lutego 2020

Koszmarny upadek młodego skoczka podczas konkursu. Upadał bezwładnie na oczach tysięcy widzów

Skoki narciarskie przyniosły nam dziś nie tylko skoki Polaków, ale również informacje o koszmarnym upadku młodego skoczka. Wszystko oglądały tysiące kibiców, którzy zamarli w związku z fatalnie wyglądającym wypadkiem na skoczni.

Skoki narciarskie przyciągają uwagę kibiców z całego świata dzięki występom najlepszych zawodników świata. Dziś Polacy wystąpili w Rasnovie, gdzie po raz pierwszy w historii odbyły się zawody Pucharu Świata. Nie są to jednak jedyne zawody, które przyciągają uwagę widzów. Równolegle z PŚ trwa również Puchar Kontynentalny, w którym mamy do czynienia z występami nieco mniej znanych zawodników.

W miniony weekend doszło do zawodów w amerykańskim Iron Mountain, które chętnie organizuje konkursu Pucharu Kontynentalnego. Organizacja Pucharu Świata za oceanem wydaje się póki co mało prawdopodobna, dlatego w Stanach Zjednoczonych póki co muszą zadowolić się rozgrywkami drugiej kategorii. W ich trakcie doszło do strasznie wyglądającego upadku.

Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjachWielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjachCzytaj dalej

Skoki narciarskie bywają niebezpieczne

13-letni Mason Gorski jest bardzo młodym skoczkiem, jednak mimo wszystko znajduje się już w kadrze USA na zawody Pucharu Kontynentalnego. W ostatnim tygodniu miał okazję występować przed publicznością w swojej ojczyźnie, jednak swojego skoku z pewnością nie będzie wspominał dobrze. Wszystko przez smutny wypadek, do którego doszło po wybiciu się z progu.

Młody zawodnik stracił równowagę i zaczął koziołkować w powietrzu, a po chwili upadł bezwładnie na ziemię. Gdy tylko się zatrzymał, podbiegli do niego ratownicy medyczni. Sytuacja wyglądała bardzo poważnie, a kibice na trybunach i przed telewizorami zamarli. Sytuacja wyglądała wyjątkowo dramatycznie, co widać na nagraniu przedstawiającym upadek młodego skoczka.

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrokArkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrokCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Młody skoczek zaliczył koszmarny wypadek

Ostatecznie skończyło się na strachu i można mówić o szczęściu, że 13-latek jest "jedynie" mocno poobijany i ma złamaną rękę. Wydawało się, że w obliczu tak koszmarnego upadku może dojść do znacznie poważniejszej kontuzji, jednak na szczęście nic takiego się nie stało. Po raz kolejny dostaliśmy jednak potwierdzenie, że skoki narciarskie również mogą być bardzo niebezpiecznym sportem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News