skoki narciarskie
instagram.com/andreaswillinger
Autor Mateusz Wysokiński - 21 Marca 2020

Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)

Skoki narciarskie w tym sezonie skończyły się przedwcześnie przez epidemię koronawirusa. Skoczkowie właśnie odpoczywają po zmaganiach sportowych, jednak mają do tego dość ograniczone pole z powodu zawieszeń połączeń lotniczych. Jeden z rywali polskich skoczków skorzystał jednak z opcji podróży i opuścił swój kraj mimo epidemii. Kibice nie pozostawili na nich suchej nitki.

Skoki narciarskie w tym sezonie widziały wiele niesamowitych konkursów i występów poszczególnych sportowców. Niestety, z powodu epidemii COVID-19 sezon zakończył się wcześniej, niż zakładano. Mimo że skoczkowie dostali wolne, to ich zdolności do podróży i zorganizowania sobie wypoczynku zostały mocno ograniczone przez linie lotnicze, które zawieszają połączenia ze względu na wirusa. Jednemu ze sportowców to jednak nie przeszkodziło i, mimo że jego kraj jest jednym z największych ogniw zachorowań na koronawirusa na kontynencie europejskim, to zdecydował się na wyjazd. Czekała go za to bardzo duża krytyka kibiców.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Pele wybrał najlepszego piłkarza na świecie. Legendarny Brazylijczyk nie ma wątpliwościPele wybrał najlepszego piłkarza na świecie. Legendarny Brazylijczyk nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Sportowiec na wakacjach mimo epidemii

Opinia publiczna w Niemczech żyje właśnie sprawą Andreasa Wellingera. Członek reprezentacji Niemiec i mistrz olimpijski z Soczi i Pjongczangu wyruszył w podróż po Australii, nie zważając na ostrzeżenia epidemiologów. O swoim pobycie na Antypodach sportowiec pochwalił się na portalu Instagram i chyba sam nie mógł podejrzewać, że jego z pozoru niewinny wpis wzbudzi takie emocje i dyskusję w ojczyźnie.

- Nieważne, gdzie jesteś. Liczy się to, z kim jesteś - napisał Niemiec na zdjęciu, na którym pojawił się ze swoją ukochaną.

Wielkie wyróżnienie Grzegorza Krychowiaka. Kibice go kochają, niesamowite osiągnięcie, brawoWielkie wyróżnienie Grzegorza Krychowiaka. Kibice go kochają, niesamowite osiągnięcie, brawoCzytaj dalej

Niemieccy kibice nie opanowali emocji

O tym, jak kontrowersyjnym pomysłem jest podróż w trakcie zagrożenia koronawirusem, Wellinger mógł przekonać się, czytając komentarze pod zdjęciem, które w większości są negatywne. Miłośnicy skoków zwracają uwagę na to, że zachowanie Niemca jest co najmniej niebezpieczne, albo wręcz bezmyślne.

- To musiał być właśnie ten moment? Jeśli jesteś osobą publiczną, musisz dawać dobry przykład, prawda? Zostańcie w domu i unikajcie podróży! - napisał jeden z kibiców.

- W tej chwili nie powinieneś jechać na wakacje, nawet jeśli na to zasłużyłeś - napisał inny z miłośników Niemca.

skoki narciarskie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy skok zakażeń w Rosji. Smutna granica bardzo blisko
  2. Tłok w komunikacji miejskiej, ludziom puszczają nerwy. "Gdzie jest szacunek dla ludzi. To igranie z ogniem".
  3. PZPN zamierza pomóc polskim klubom. Zbigniew Boniek ujawnia szczegóły planu
  4. Kamil Stoch zakończy karierę? Eksperci nie mają wątpliwości, wyjście jest jedno
  5. Gwiazdor Juventusu złamał kwarantannę. Chciał opuścić kraj, czeka go surowa kara
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News