Skoki narciarskie
AFP/EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Września 2020

Polscy skoczkowie nie będą mieli szans w nadchodzącym sezonie? Ich rywale zdobyli tajną broń

Skoki narciarskie to ulubiona dyscyplina sportowa wielu Polaków. Już za dwa miesiące kibice czekają kolejne emocje z ich ulubionymi zawodnikami w rolach głównych. Polscy skoczkowie mogą mieć jednak znacznie bardziej utrudnione zadanie w walce o najważniejsze tytuły, gdyż jedna z czołowych reprezentacji przygotowała na nowy sezon tajną broń, która może dać im znaczną przewagę nad resztą stawki. 

Skoki narciarskie w nowym sezonie będą wyjątkowo interesujące. Jak się okazało, czolowa reprezentacjia Pucharu Świata może odskoczyć swoim rywalom za sprawą rewolucyjnego wynalazku. Polscy skoczkowie muszą się przygotować na ostrą rywalizację.

11-latek zastrzelił się z broni ojca. Niewyobrażalna tragedia w rodzinie słynnego piłkarza11-latek zastrzelił się z broni ojca. Niewyobrażalna tragedia w rodzinie słynnego piłkarzaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. 15 mln Polaków ma prawo do sporej sumy. Do wzięcia blisko 7,1 tys. zł, ale jest haczyk
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę


Skoki narciarskie. Wielcy rywale uciekną Polakom?

Za dwa miesiące rozpocznie się kolejny sezon rywalizacji w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Reprezentanci Polski z Kamilem Stochem, Dawidem Kubackim i Piotrem Żyłą na czele muszą przygotować się na ostrą rywalizację ze swoimi największymi rywalami, a zwłaszcza zawodnikami z Austrii. Jak się dowiedzieliśmy, zawodnicy z tego kraju przystąpią do nowego sezonu uzbrojeni w rewolucyjny sprzęt, który może dać im istotną przewagę.

Kilka dni temu podczas zawodów Letniego Pucharu Kontynentalnego na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle reprezentanci Austrii pokazali swój nowy sprzęt, a dokładnie narty nowego producenta. Za ekwipunek zawodników odpowiadać będzie firma Augment, która ma relatywnie niewielkie doświadczenie w produkcji nart do skoków narciarskich. Na ich korzyść przemawia jednak zastosowana w nartach technologia, której nie ma żadna inna firma i nacja.

Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwaliłGdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwaliłCzytaj dalej


Tajna broń Austriaków na nowy sezon

Austriaccy skoczkowie mogą mieć przewagę w rywalizacji z Polakami i resztą światowej czołówki właśnie dzięki rewolucyjnej technologii zastosowanej w nowych nartach przez firmę Augment. Wykorzystywane są z innego materiału niż dotychczasowe “deski”, gdyż stosuje się przy ich produkcji włókno węglowe. To sprawia, że są znacznie lżejsze i bardziej komfortowe, co może dać znaczną przewagę na skoczni.

- Są naprawdę rewelacyjne. To nowe deski wyprodukowane przez Augment. Skacze na nich od niedawna, ale mam znakomite czucie. Są produkowane z nowego materiału, bo wykorzystywane jest w nich włókno węglowe, dzięki czemu są one bardzo lekkie - powiedział jeden z zawodników austriackiej kadry B w rozmowie ze Sport.pl.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wjechał Passatem na barierkę energochłonną. Większego wyczynu dokonał potem
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News