Skoki narciarskie wiadomość
.
Autor Piotr Bernaciak - 25 Stycznia 2020

Z ostatniej chwili. Ważna informacja przed konkursem w Zakopanem. Fatalne wieści dla Polaków

Skoki narciarskie w Zakopanem spotykają się z ogromnym zainteresowaniem ze strony kibiców. Niestety, skoczkowie otrzymali dziś złą wiadomość. Z pewnością nikt nie będzie z tego powodu zadowolony.

Skoki narciarskie w Zakopanem doprowadziły do prawdziwego szału wśród kibiców z całego świata, którzy pojawią się dziś pod Wielką Krokwią. Trybuny wypełnią się, a na miejscu znajdą się tysiące polskich kibiców, którzy będą dopingować naszych reprezentantów. Po wczorajszych kwalifikacjach mogliśmy spodziewać się, że Polakom pójdzie dzisiaj naprawdę dobrze.

We wczorajszym drugim treningu wygrał Dawid Kubacki, a drugie miejsce zajął Kamil Stoch. Nasi kibice z pewnością chcieliby, aby podium wyglądało tak samo w niedzielę, lecz dziś odbędą się skoki narciarskie w formacie konkursu drużynowego. Dowiadujemy się jednak, że informacje dla skoczków przed rozpoczęciem pierwszej serii wcale nie są optymistyczne.

Polski skoczek zrozpaczony po zawodach w Zakopanem. Polski skoczek zrozpaczony po zawodach w Zakopanem. "Trzeba się spakować i iść do domu"Czytaj dalej

Skoki narciarskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem

Dawid Kubacki wygrywa konkurs za konkursem i liczy na kolejne punkty w Pucharze Świata, które pozwolą mu zaliczyć ostateczne zwycięstwo. Póki co wciąż musi on wyprzedzić trzech rywali, jednak cel ten nie wydaje się być zupełnie niemożliwy. Podium jest w zasięgu Polaka, a przy sprzyjających rezultatach być może uda mu się sięgnąć po ostateczny triumf.

Dzisiejszy konkurs nie musi być jednak łatwy. Wszystko przez warunki panujące w Zakopanem. Dowiadujemy się, że na miejscu wieje bardzo zmienny wiatr, który co chwila zmienia prędkość i kierunek. Z tego powodu konkurs odbyć się w warunkach, które wiele osób uznaje za "loteryjne". O zwycięstwie mogą zadecydować warunki, a nie znacznie lepsza forma.

Skoki narciarskie wywołują gigantyczne emocje u Polaków

Dawid Kubacki i Kamil Stoch potrafili radzić sobie w trudnych warunkach i pozostaje nam mieć nadzieję, że pokażą to także podczas dzisiejszego konkursu. Początek zawodów w Zakopanem już dziś o 16.15.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znamy skład reprezentacji Polski na jutrzejszy konkurs drużynowy. Kibice nie kryją swojej złości
  2. Tata Krzysztofa Piątka zabrał głos w sprawie transferu syna. Padła bardzo ważna deklaracja
  3. Dwaj Polacy na podium w Zakopanem. Perfekcyjny skok Dawida Kubackiego, fenomenalny Kamil Stoch
  4. Dawid Kubacki zdeklasował resztę skoczków w kwalifikacjach, kibice w Zakopanem złapali się za głowy
  5. Gwiazdor Milanu nie zagra w najbliższym meczu. Wszystko przez nadchodzący transfer
  6. Smutne doniesienia o zdrowiu uwielbianego skoczka narciarskiego. Walczy z groźną chorobą, nie chce zmarnować ani chwili

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News