Skoki narciarskie
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Czerwca 2020

Z ostatniej chwili. Polscy skoczkowie poznali wyniki testów na koronawirusa

Skoki narciarskie mimo trwającej przerwy między sezonami ponownie znalazły się w kręgu zainteresowań polskich kibiców. Wszystko z uwagi na fakt, że Adam Małysz zaraził się koronawirusem i nieświadomie mógł przenieść chorobą także na skoczków naszej reprezentacji. W środę zawodnicy oraz członkowie sztabu szkoleniowego przeszli niezbędne badania. Właśnie poznaliśmy ich wyniki. 

Skoki narciarskie to ulubiony sport wielu polskich kibiców, więc informacje o tym, że nasi skoczkowie mogą być zarażeni koronawirusem, wywołał ogromne zmartwienie. Cała drużyna, która przebywa na zgrupowaniu w Wiśle, przeszła w środę niezbędne testy na obecność COVID-19, a teraz poznaliśmy oficjalne wyniki.

Fatalne wiadomości dla kibiców Legii Warszawa. Klub ma gigantyczny problem, będzie trudno o tytułFatalne wiadomości dla kibiców Legii Warszawa. Klub ma gigantyczny problem, będzie trudno o tytułCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Ogłoszono koniec epidemii. Niesamowita radość, najlepsza wiadomość dotarła do mediów ze wschodniej części Konga


Skoki narciarskie. Polacy przebadani na obecność koronawirusa

Informacja, którą podał na początku tygodnia Adam Małysz, zaniepokoiła polskich kibiców. “Orzeł z Wisły” przekazał, że niestety zaraził się koronawirusem i musi poddać się izolacji. Na szczęście dyrektor PZN ds. skoków i kombinacji norweskiej przechodzi infekcję bezobjawowo, ale pojawiły się obawy, że mógł nieświadomie zarazić także skoczków naszej reprezentacji, z którymi miał kontakt ostatni raz 12 czerwca.

Zawodnicy, którzy przebywają aktualnie na zgrupowaniu w Wiśle, a także członkowie sztabu szkoleniowego kadry zostali w środę poddani testom na obecność COVID-19. Pierwsze informacje o wynikach, choć jeszcze niepotwierdzone oficjalnie, pojawiły się już wczoraj. Wolni od infekcji mieli okazać się Piotr Żyła, który przekazał radosną wiadomość na swoim Instagramie, a także fizjoterapeuta Łukasz Gębala.

Adam Małysz ma koronawirusa. Wiemy, od kogo mógł się zarazić, te słowa są bardzo wymowneAdam Małysz ma koronawirusa. Wiemy, od kogo mógł się zarazić, te słowa są bardzo wymowneCzytaj dalej


Wspaniałe wiadomości na temat zdrowia naszych skoczków

W czwartek poznaliśmy oficjalne wyniki wszystkich przebadanych osób. Specjalny komunikat opublikował we wpisie na twitterze serwis Skaczemy.pl. Jak się okazało, na szczęście wszyscy członkowie reprezentacji, zarówno skoczkowie, jak i członkowie sztabu szkoleniowego są zdrowi. Oznacza to, że zgrupowanie w Wiśle może być kontynuowane.

Źródło: Skaczemy.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzeci sondaż i trzecia porażka obecnego prezydenta. W drugiej turze brakuje mu już 3 pkt. procentowych
  2. Kilka reaktorów w ciągu najbliższych lat. Polska wchodzi w erę energii atomowej
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News