Skoki narciarskie Sapporo
.
Autor Piotr Bernaciak - 29 Stycznia 2020

Koronawirus wywołał obawy u polskich skoczków. PZN wystosował oficjalne zapytanie

Skoki narciarskie w Sapporo stają się tym razem powodem do obaw ze strony skoczków z całego świata. Wszystko przez epidemię tajemniczego wirusa, który zbiera żniwo na całym świecie.

Skoki narciarskie w Sapporo jak zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów na całym świecie. Wiemy jednak, że w tym roku sytuacja w Japonii wygląda zupełnie inaczej w związku z tajemniczym wirusem, który pojawia się w wielu krajach na całym świecie. Wielu zawodników zwyczajnie obawia się o swoje zdrowie, w związku z czym niejednokrotnie szerzy się dezinformacja.

Polski Związek Narciarski nie będzie mieć nic przeciwko wysłaniu naszych reprezentantów do Japonii, jeżeli jednak dostanie potwierdzenie, że zawodnikom nie zagraża nawet najmniejsze niebezpieczeństwo. Z tego powodu doszło do oficjalnego zapytania, które miało jednoznacznie rozjaśnić wszelkie wątpliwości na temat panującej obecnie sytuacji.

Kontuzja, jaką trudno sobie wyobrazić. Sportowiec przedziurawił swoją twarz w trakcie meczu (WIDEO)Kontuzja, jaką trudno sobie wyobrazić. Sportowiec przedziurawił swoją twarz w trakcie meczu (WIDEO)Czytaj dalej

Skoki narciarskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem

Już w ten weekend w Sapporo polscy skoczkowie zmierzą się ze swoimi rywalami z całego świata na skoczni w japońskim Sapporo. Wielu fanów dziwiło się, że zawody zostaną tam zorganizowane pomimo faktu, że w kraju wykryto pierwsze osoby zarażone koronawirusem. Organizatorzy zapewniają jednak, że w Sapporo nikt nie jest narażony na ten problem.

PZN wystosował pismo do resortu spraw zagranicznych, w którym oficjalnie dopytał o zapewnienie bezpieczeństwa w Japonii. Dowiedzieliśmy się, że reprezentanci dostali odpowiedź mowiącą o opanowanej sytuacji w okolicach skoczni, w związku z czym konkurs odbędzie się zgodnie z planem z udziałem naszych najlepszych zawodników z czołówki Pucharu Świata.

Skoki narciarskie przyciągają kibiców przed telewizory

Skoki narciarskie w Sapporo odbędą się więc zgodnie z planem. Z pewnością konkursy śledzić będzie wielu polskich widzów, nawet pomimo tego, że zawody odbędą się o wczesnych godzinach porannych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Uczestnik Ligi Mistrzów w Ekstraklasie. Klub potwierdza hitowy zakup
  3. Z ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do Ekstraklasy
  4. Legia Warszawa zostanie zaskarżona do FIFA? "To nie jest normalne"
  5. Klub Polaka zmaga się z dramatem. "Chcą nas zniszczyć. Ich marzenie stanie się koszmarem"
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News