Sławomir Peszko
Facebook Sławomir Peszko
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Kwietnia 2020

Piękny gest Sławomira Peszki. Piłkarz włączył się do walki z epidemią

Sławomir Peszko postanowił tak jak inni znani sportowcy włączyć się do walki z pandemią koronawirusa. Popularny “Peszkin” wpadł na oryginalny pomysł, jak zebrać środki, które wspomogą polską służbę zdrowia i jednocześnie ucieszyć wszystkich kibiców. Piłkarz przygotował dla nich niesamowitą niespodziankę.

Sławomir Peszko wzorem kolegów z boiska postanowił nie siedzieć bezczynnie i również pomóc w walce z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa. Wielokrotny reprezentant Polski zdecydował się zorganizować specjalne wydarzenie, z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc służbie zdrowia.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Napad na legendę reprezentacji Anglii. Przestępcy związali i uwięzili piłkarza
    2. Koronawirus mógł zarazić o wiele więcej ludzi na świecie. Zadziwiające analizy naukowców
Z ostatniej chwili: Jakub Błaszczykowski przejmuje Wisłę KrakówZ ostatniej chwili: Jakub Błaszczykowski przejmuje Wisłę KrakówCzytaj dalej


Sławomir Peszko przystępuje do walki z koronawirusem. Wspaniały gest reprezentanta Polski

Wiele osób ze świata sportu w czasie panującej globalnie pandemii postanowiło włączyć się do walki z koronawirusem. Ogromne sumy na walkę z COVID-19 przekazali między innymi Rafael Nadal, Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi. Polscy sportowcy również starają się pomagać. Robert Lewandowski wraz z małżonką przeznaczyli na pomoc polskim szpitalom milion euro. Podobnie postąpił Jakub Błaszczykowski, którego fundacja wpłaciła 400 tysięcy złotych. Za wzorem swoich kolegów postanowił podążyć Sławomir Peszko, który na swoim profilu w serwisie Instagram poinformował fanów o formie pomocy, na jaką się zdecydował.

Znany polski piłkarz popełnił samobójstwo. Jego kolega nie wierzy w tę wersję zdarzeńZnany polski piłkarz popełnił samobójstwo. Jego kolega nie wierzy w tę wersję zdarzeńCzytaj dalej

Peszko organizuje specjalną licytację. Przekazał fantastyczne przedmioty

Peszko postanowił zorganizować specjalną licytację, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc Samodzielnemu Publicznemu Pogotowiu Ratunkowemu w Krośnie.

- Wraz z moimi synem Marcelem przekazujemy pakiet 10 koszulek piłkarskich, które można wylicytować na moim FB !! Całość pieniędzy zostanie przekazana na walkę z COVID-19 dla Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie! Aukcje będzie prowadził Qesek, więcej info na Facebooku - napisał Sławomir Peszko.

Do wylicytowania zawodnik przekazuje pakiet dziesięciu koszulek, które będą ogromnym rarytasem dla każdego entuzjasty futbolowych gadżetów. Wśród nich są: koszulka Lechii Gdańsk z okazji setnego meczu w jej barwach, koszulka Reprezentacji Polski z autografem, koszulka Reprezentacji Niemiec Hectora z meczu Polska - Niemcy na Euro 2016, koszulka Hull City Kamila Grosickiego, koszulka Śląska Wrocław Michała Chrapka, oraz koszulki syna Sławomira Peszki, Marcela: Bayernu Monachium (rozmiar 110-116), Barcelony (rozmiar 110-116), Juventusu Turyn (rozmiar 110-116), Lechii Gdańsk (rozmiar 124), reprezentacji Polski (rozmiar 124).

Licytacja potrwa do 5 kwietnia do godziny 20. Brawo “Peszkin”!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polscy turyści zalali Mazury podczas kwarantanny. Szukają noclegów "na dziko", oburzające zachowania
  2. Odwołane pociągi, opóźnienia i skrócone trasy. Awaria na trasie Warszawa - Otwock
  3. Znany polski piłkarz popełnił samobójstwo. Jego kolega nie wierzy w tę wersję zdarzeń
  4. Arkadiusz Milik bohaterem okładki słynnej gazety. Przyćmił samego Ibrahimovicia
  5. Młody Polak na celowniku wielkich klubów Europy. Wielkie zainteresowanie Ajaxu, Interu i BVB
  6. Dodatkowe pieniądze dla emerytów i rencistów. Już dzisiaj seniorzy otrzymają wypłaty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News