Rugby
Pexels/pixabay.com
Autor Aleksy Kiełbasa - 20 Lipca 2020

Ale wpadka. Jego spodenki nie wytrzymały. Będzie się wstydził jeszcze długo

Sport ma to do siebie, że nie da się napisać gotowego od pierwszej do ostatniej strony scenariusza żadnych zawodów. Jak już coś się wydarzy, to również nie da się tego wyciąć. I tak było również w przypadku ostatniego występu Billy'ego Burnsa. W trakcie meczu jego spodenki nie do końca spełniły jedno ze swoich zadań. Nie ukryły intymnych części ciała zawodnika.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Smutna wiadomość obiegła świat. Nie żyje były reprezentant Argentyny, wychował Diego Maradonę
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny

Rugby są sportem niezwykle popularnym w na Wyspach, a także byłych koloniach brytyjskich. Zmagania oglądają miliony fanów. Tyczy się to również NRL, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej rugby w Australii. To dyscyplina bardzo kontaktowa, dlatego stroje zawodników muszą być bardzo wytrzymałe. M.in. przez mało wytrzymałe spodenki, jedno ze spotkań, które zostały tam rozegrane w ostatnim czasie, szczególnie zapamięta Billy Burns.

Znana postać futbolu zmarła na Covid-19. Odszedł w wieku zaledwie 55 latZnana postać futbolu zmarła na Covid-19. Odszedł w wieku zaledwie 55 latCzytaj dalej


Spodenki odsłoniły wszystko

W minioną niedzielę doszło do spotkania Penrith Panthers, czyli lidera rozgrywek i Cowboys. Gospodarze bez problemów pokonali rywali 22:10, ale to nie wynik zapadnie szczególnie w pamięci po tym meczu. Billy Burns doznał w trakcie rozgrywki krępującej sytuacji.Spodenki

Podczas jednego ze starć rywal pociągnął mocno za spodenki Billy'ego Burnsa. Niestety, ale zrobił to na tyle nieszczęśliwie dla Burnsa, że cały świat zobaczył sportowca w krępującej sytuacji. Wydawało się, że mało kto zauważy to zdarzenie, ale po raz kolejny sprawdziło się powiedzenie, że „w internecie nic nie ginie”. Od razu sytuacja stała się obiektem żartów, a jeden z fanów rzerobił nieco głosowanie na "najlepszy chwyt weekendu" i wstawił nazwisko Burns'a właśnie.

Źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka i Lidl zaostrzają walkę o klientów. My tylko na tym zyskamy, szykują się ostre cięcia cen
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Wielkie zmiany w Polonii Warszawa. Właściciel klubu chce zmiany herbu, odebrało nam mowę (FOTO)
  4. Jerzy Brzęczek zaskoczy kibiców. Media: Selekcjoner powoła znanego gracza, to będzie jego debiut
  5. Włoskie media nie mają wątpliwości. Arkadiusz Milik podjął decyzję w sprawie transferu, wiemy gdzie ma trafić
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News