sport
pixabay.com/Tama66
Autor Mateusz Wysokiński - 7 Maja 2020

Szukali gwiazdora, który uciekł w trakcie kwarantanny. Znalazł się na jachcie z aktorką filmów dla dorosłych

Sport w trakcie epidemii koronawirusa przeżywa najcięższe chwile od czasów II Wojny Światowej. Mimo że sytuacja jest krytyczna, niektórzy wykorzystują czas wolny od treningów i meczów w oryginalny sposób. Jeden z gwiazdorów, który opuścił dom w czasie kwaranatanny został przyłapany w trakcie rejsu z gwiazdą filmów wyłącznie dla dorosłych.

Sport w ostatnich tygodniach praktycznie nie istniał, a gwiazdy największych drużyn na świecie dostały wyraźne polecania, aby zostać w domu, by nie zarazić się chorobą. Niektórzy, tak jak Zlatan Ibrahimović, lekceważyli polecania i trenowali, ale to nic w porównaniu z amerykańskim gwiazdorem sportu. Futbolista czołowej drużyny NFL został przyłapany na rejsie. Jakby tego było mało, towarzyszyła mu jedna z popularniejszych gwiazd filmów dla dorosłych.

Kiedy zobaczyliśmy dom Kamila Stocha, odebrało nam mowę. Prawdziwy pałac, tyle pokoi, że można się zgubić (FOTO)Kiedy zobaczyliśmy dom Kamila Stocha, odebrało nam mowę. Prawdziwy pałac, tyle pokoi, że można się zgubić (FOTO)Czytaj dalej

Sport. Gwiazdor NFL przyłapany z gwiazdą filmów dla dorosłych

Sportowcem, który odważył się na opuszczenie domu w celach rozgrywkowych jest gwiazdor Chicago Bears - Roquan Smith. Futbolista znany jest ze swojego swobodnego podejścia do życia i kilkukrotnie był widywany ze znanymi w USA celebrytkami i modelkami. Jego najnowszą dziewczyną jest jedna z największych gwiazd filmów pornograficznych na świecie.

Okazało się, że zawodnik udał się na imprezowy rejs jachtem z Abellą Danger. Latynoska gwiazda filmów dla dorosłych, podobnie jak Smith nie przejmuje się sytuacją na świecie. Ich wspólne zdjęcia, pokazujące wielką imprezę odbiły się wielkim echem w Stanach Zjednoczonych. Część kibiców bardzo się burzyła inni nie rozumieją szumu medialnego, albo wręcz zazdroszczą 23-latkowi.

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Legendarny gwiazdor przegrał z chorobą. Umierał na oczach żonySmutna wiadomość dotarła do Polski. Legendarny gwiazdor przegrał z chorobą. Umierał na oczach żonyCzytaj dalej

Zdjęcia pary obiegły internet

O tym, jak bardzo Smith nie przejmuje się chorobą, niech świadczą zdjęcia, które on i aktorka umieścili na swoich mediach społecznościowych. Celebrytka nie kryje radości, że w tak trudnym czasie jest u boku przystojnego gwiazdora sportu, jej nagranie na jachcie gwiazdora, w czapce z logiem jego zespołu obiegło całe USA.

Nastrój Smitha może jednak stanowczo obniżyć się po powrocie z rejsu. Już teraz mówi się, że jego klub wyciągnie konsekwencję z tak nieodpowiedzialnego działania.

sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News