Sport
Youtube
Autor Mateusz Dziubiński - 11 Maja 2020

Gimnastyczka połamała obie nogi na oczach milionów widzów. Wszystko uchwyciły kamery, nagranie tylko dla dorosłych (WIDEO)

Sport to nie tylko wielkie sukcesy i blask reflektorów. To również niestety czasami ból i cierpienie. Kontuzja to najgorsze, co może się przytrafić profesjonalnemu sportowcowi. Czasami na stadionach jesteśmy świadkami makabrycznie wyglądających wypadków. Tak jak rok temu, gdy utalentowana gimnastyczka złamała podczas zawodów obie nogi.

Sport niesie ze sobą ryzyko odniesienia kontuzji. Uraz może się przydarzyć nawet najbardziej doświadczonym i najlepszym sportowcom. Koszmarna kontuzja, jaka przydarzyła się amerykańskiej gimnastyczce, zmusiła ją do natychmiastowego zakończenia kariery.

Justyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemJustyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęście
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta


Sport niesie ze sobą ryzyko kontuzji. Przekonała się o tym młoda zawodniczka

W kwietniu ubiegłego roku odbywały się uniwersyteckie zawody gimnastyczne w Baton Rouge w stanie Luizjana w USA. Podczas rywalizacji jedna z zawodniczek działa koszmarnie wyglądającej kontuzji. Amerykanka Samantha Cerio chciała zakończyć swój występ podwójnym obrotem w przód, co skończyło się tragicznie.

Zawodniczka tak niefortunnie wylądowała, że doznała złamania obu nóg. Moment wypadku można zobaczyć na filmie wideo, który udostępniamy poniżej, jednak pragniemy uprzedzić, że jest to widok dla ludzi o mocnych nerwach.

Wiemy, kto wymyślił imię dla córki Lewandowskich. Chodzi o jednego z najbardziej znanych PolakówWiemy, kto wymyślił imię dla córki Lewandowskich. Chodzi o jednego z najbardziej znanych PolakówCzytaj dalej


Makabryczna kontuzja zmusiła gimnastycznkę do zakończenia kariery

Po zawodach i odbyciu badań, które stwierdziły złamanie obu nóg w tym jednej z przemieszczeniem kolana, Samantha Cerio opublikowała specjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że z powodu odniesionej kontuzji zmuszona jest zakończyć sportową karierę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Friday night was my final night as a gymnast. After 18 years I am hanging up my grips and leaving the chalk behind. I couldn’t be prouder of the person that gymnastics has made me to become. It’s taught me hard work, humility, integrity, and dedication, just to name a few. It’s given me challenges and road blocks that I would have never imagined that has tested who I am as a person. It may not have ended the way I had planned, but nothing ever goes as planned. Thank you Auburn family for giving me a home and a chance to continue doing the sport that will always be my first love. I am honored to have had the privilege to represent the navy and orange AU for the past 4 years with my team by my side. Thank you for letting me share my passion with you. Thank you for letting me be a part of something bigger than myself. War Eagle Always ????????

Post udostępniony przez Samantha Cerio Wood (@sam_cerio)

"To był mój ostatni występ jako gimnastyczki. Po 18 latach odkładam na bok uchwyty i kredę. Jestem dumna z tego, jaką osobą stałam się dzięki tej dyscyplinie. Nauczyłam się ciężko pracować, dowiedziałam się, czym jest pokora, uczciwość i poświęcenie [...]. Moja kariera nie zakończyła się tak jak planowałam, ale nic nie idzie tak, jak planujemy" - napisała 22-latka.

Wideo z koszmarną kontuzją Cerio obiegło świat, a po zdarzeniu otuchy próbował dodać młodej zawodniczce legendarny koszykarz NBA, który podobnie jak ona jest absolwentem Uniwersytetu Auburn, Charles Barkley.

Źródło: Sport.pl


- Widziałem, jak pewna zawodniczka z Uniwersytetu z Auburn złamała obie nogi podczas zawodów gimnastycznych. Chciałem powiedzieć, że twoja kariera napawa nas dumą i kochamy cię - powiedział.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy dostaną dodatkowy 1000 zł na wakacje. Wicepremier podaje szczegóły, ale jest warunek
  2. Łowca burz ostrzega przed trąbą powietrzną. IMGW wydało pilny komunikat
  3. Zbigniew Boniek zaatakował partię rządzącą. Jeden pomysł wzbudził jego gniew i wściekłość
  4. Zlatan Ibrahimović pochwalił się nowym samochodem. Ale cacko, auto jak marzenie (FOTO)
  5. Mało kto zdawał sobie sprawę. Adam Małysz zdradził wielki sekret. Prawda wyszła po latach
  6. Polacy jednak wyjadą w wakacje na zagraniczne wyjazdy? Wiceminister podał trzy możliwe kraje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News