sport
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 19 Maja 2020

Kiedyś swoimi występami porywał tłumy. Teraz zaginął bez śladu na oczach małego syna, policja jest bezradna

Sport pozwolił amerykańskiemu zawodnikowi na zyskanie rzeszy fanów i rozpoczęcie kariery aktorskiej. Kibice przeżywają aktualnie chwile grozy, gdyż zaginął on w strasznych okolicznościach i nikt nie wie, co się z nim dzieje.

Sport pozwolił amerykańskiemu zawodnikowi na zyskanie rzeszy fanów i rozpoczęcie nawet kariery aktorskiej. Uwielbiany sportowiec znalazł się na czołówkach serwisów informacyjnych z uwagi na tragedię, jaka go spotkała. Mężczyzna brał udział w tragicznych wydarzeniach, w których zagrożone było życie jego rodziny.

Wiemy, co oznaczała cieszynka Roberta Lewandowskiego. Piękny gest, należą się oklaskiWiemy, co oznaczała cieszynka Roberta Lewandowskiego. Piękny gest, należą się oklaskiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Sport uwielbiany przez Amerykanów wykreował wiele gwiazd popkultury

Organizacja WWE skupiająca najlepszych zawodników na świecie organizuje widowiska, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Kibice uwielbiają oglądać zmagania wrestlerów. To od występów w ringu pod szyldem właśnie tej organizacji swoje kariery zaczynały ikony popkultury, między innymi Hulk Hogan, John Cena i Dwayne “The Rock” Johnson.

Innym znanym zawodnikiem, który przez lata brał udział w zmaganiach WWE, jest Shad Gaspard, który z czasem również podążył ścieżką wyznaczoną przez wcześniej wymienionych zawodników. Niestety mający za sobą występy aktorskie, ale i kaskaderskie siłacz w ostatnich godzinach stał się bohaterem tragicznych wydarzeń. Mężczyzna zaginął w dramatycznych okolicznościach i nikt nie wie co się z nim dzieje. Tragedia rozegrała się na oczach jego rodziny.

Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila StochaAdam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila StochaCzytaj dalej


Słynny zawodnik WWE zginął w tragicznych okolicznościach

Jak doniósł portal TMZ Gaspard wraz z rodziną i kilkoma znajomymi wybrał się na słynną Venice Beach w Kaliforni, by wspólnie spędzić czas i odpocząć. Podczas pobytu na plaży doszło do tragedii. 39-letni zawodnik i jego mały syn zostali porwani przez silne morskie fale. Na pomoc im natychmiast ruszyli najbliżsi. Udało się im wyciągnąć z wody chłopca, ale niestety nie Gasparda. Mężczyzna został wciągnięty w morską otchłań i zniknął z oczu swojej rodziny i przybyłych na miejsce ratowników. Na ten moment Shad Gaspard uznany jest za zaginionego, a szanse na jego szczęśliwe odnalezienie maleją z każdą minutą.

Źródło: TMZ

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy muszą się przygotować. Wielkie zmiany w lotach po Polsce, trzeba znać szczegóły
  2. Policja tłumaczy się z mandatów po pogrzebie zamordowanej Kornelii. Mamy oświadczenie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Spore zmiany na półkach w Lidlu i Biedronce. Niektóre produkty trudniej dostępne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News