sport
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Czerwca 2020

Wielki mistrz wciąż walczy o życie. Lekarze ogłosili zupełnie nowe fakty, musiał przejść pilną operację

Sport bywa bardzo niebezpieczny, o czym przekonał się uwielbiany przez kibiców na całym świecie mistrz. Doznał on ciężkiego wypadku podczas zawodów, jakie odbywały się kilka dni temu we Włoszech. Od tego czasu sportowiec cały czas przebywa pod opieką lekarzy, a jego stan określa się jako ciężki. Jak się dowiedzieliśmy, konieczne było przeprowadzenie kolejnej już skomplikowanej operacji. 

Sport jest całym życiem słynnego mistrza Alexa Zanardiego, który kilka dni temu doznał poważnego wypadku podczas zawodów zorganizowanych we Włoszech. Uwielbiany przez kibiców sportowiec wciąż jest w stanie ciężkim i dowiedzieliśmy się właśnie, że musiał przejść kolejną operację.

Justyna Kowalczyk nie mogła już dłużej wytrzymać. Zwróciła się do tysięcy Polaków z jedną prośbąJustyna Kowalczyk nie mogła już dłużej wytrzymać. Zwróciła się do tysięcy Polaków z jedną prośbąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna


Sport bywa niebezpieczny nawet dla największych mistrzów

Alex Zanardi, doskonale znany kibicom na całym świecie były kierowca wyścigowy, doznał kilka dni temu poważnego wypadku na trasie wyścigu “Obiettivo Tricolor”, mającego na celu promocję sportu osób niepełnosprawnych. Zanardi jest jednym z organizatorów imprezy, a także jednym z 50 uczestników. Zawodnik, który w 2001 roku na torze w Niemczech stracił obie nogi, doznał kolejnego niezwykle poważnego wypadku.

Z relacji świadków wynika, że na jednym z niebezpiecznych zjazdów Alex Zanardi stracił kontrolę nad prowadzonym przez siebie rowerem i uderzył w ciężarówkę. Kierowca auta próbował ominąć sportowca, ale nie udało mu się to. 53-latka przetransportowano natychmiast do szpitala w Sienie, gdzie przeszedł operację neurochirurgiczną i szczękowo-twarzową. Dowiedzieliśmy się, że konieczne było wykonanie kolejnej operacji.

Tragiczna wiadomość obiegła cały świat. Miał zostać wielką gwiazdą, zmarł w wieku zaledwie 21 lat, ogromna strataTragiczna wiadomość obiegła cały świat. Miał zostać wielką gwiazdą, zmarł w wieku zaledwie 21 lat, ogromna strataCzytaj dalej


Legendarny Alex Zanardi przebywa w szpitalu w stanie ciężkim

W poniedziałek Alex Zanardi ponownie znalazł się na sali operacyjnej. Szpital w Sienie podał informację, że zabieg neurochirurgiczny był konieczny z uwagi na zmianę stanu zdrowia pacjenta. Kolejny komunikat pojawi się już wkrótce, jeśli wyrazi na to zgodę rodzina Zanardiego. Mistrz wciąż przebywa na oddziale intensywnej terapii. Jego stan z powodu poważnych urazów neurologicznych określa się jako ciężki.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już w środę ruszają zapisy, nie odkładaj tego na później. Możesz stracić 300 zł
  2. Padła strona MSZ. Tysiące Polaków mogło stracić swój głos w wyborach
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News