Sporty walki MMA Karolina Kowalkiewicz
Unsplash
Autor Piotr Bernaciak - 23 Lutego 2020

Kultowa polska zawodniczka trafiła do szpitala. Trener podał niepokojące informacje

Sporty walki zawsze wiążą się z ryzykiem pojawienia się kontuzji. Tym razem niestety przekonała się o tym polska zawodniczka, która trafiła do szpitala. Informacjami na temat urazu podzielił się jej trener.

Sporty walki niestety należą do najbardziej ryzykownych sportów, bowiem w celu osiągnięcia triumfu zawodnicy nie mogą jedynie starać się nie zrobić rywalowi krzywdy. W praktyce trudno jest osiągnąć zwycięstwo w oktagonie bądź w ringu bez zrobienia krzywdy przeciwnikowi, dlatego regularnie słyszymy o przykrych przypadkach sportowców, którzy trafiają do szpitala.

Teraz dowiadujemy się, że na skutek obrażeń poniesionych w ostatniej walce jedna z naszych wybitnych reprezentantek w świecie sportów walki trafiła do szpitala. Nasza zawodniczka potrzebowała pilnej pomocy medycznej po swoim ostatnim starciu w oktagonie. Informacje na temat jej stanu zdrowia przekazał trener.

Maciej Kot kontynuuje zwycięską passę. Brawo, jesteśmy dumniMaciej Kot kontynuuje zwycięską passę. Brawo, jesteśmy dumniCzytaj dalej

Sporty walki. Polka trafiła do szpitala

Karolina Kowalkiewicz wraz z Joanną Jędrzejczyk pozostają polskimi przedstawicielkami w świecie UFC. Znają je fani z całego świata, obie panie cieszą się sporym respektem, dlatego często mogą liczyć na udział w prestiżowych pojedynkach. Tym razem Kowalkiewicz miała okazję walczyć z Xiaonan Yan. Niestety, 34-latka przegrała swoją walkę, po czym pojawiły się niepokojące wieści.

Dowiedzieliśmy się, że Karolina Kowalkiewicz trafiła do szpitala. Co ważne, wieści na temat kontuzji pojawiły się już w trakcie walki, jednak wówczas obecny w oktagonie lekarz stwierdził, że kontynuowanie pojedynku jest jak najbardziej możliwe. W sprawie wypowiedział się krótko na Twitterze Łukasz Zaborowski, trener Karoliny Kowalkiewicz.

Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)Czytaj dalej

Sporty walki wiążą się z wielkim ryzykiem

Kontuzja Karoliny Kowalkiewicz udowadnia, że sporty walki wiążą się z ogromnym ryzykiem kontuzji. Na razie nie znamy szczegółów dotyczących urazu odniesionego przez Polkę, jednak informacje w tej sprawie mają ukazać się w najbliższym czasie. Jak się okazuje, kobieta ma opowiedzieć o wszystkim, gdy tylko opuści szpital.

fot. Unsplash

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Znamy powołania Michala Doleżala na konkurs Pucharu Świata. Jedna duża sensacja
  4. Ten cios zakończył marzenia Wildera. Makabryczne uderzenie, przejdzie do historii (WIDEO)
  5. Maciej Kot kontynuuje zwycięską passę. Brawo, jesteśmy dumni
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News