Stanisław Kogut
YouTube Prawo i Sprawiedliwość
Autor Piotr Mika - 19 Października 2020

Stanisław Kogut cierpiał przed śmiercią. Syn działacza piłkarskiego opisał ostatnie chwile ojca, straszne

Stanisław Kogut zmarł w niedzielę 18 października, o czym informowały wszystkie ogólnopolskie media. Teraz jednak w rozmowie z "Super Expressem" głos w sprawie jego śmierci zabrał, Grzegorz Kogut, syn zmarłego. Z jego relacji wynika, że Stanisław Kogut cierpiał przed śmiercią i potwierdził, że jego tata chorował na COVID-19.

Stanisław Kogut przez wiele lat zajmował się polityką, ale również i sportem. Przez cztery kadencje reprezentował PiS w senacie, wcześniej działał za to w NSZZ "Solidarność". Okazało się, że w latach młodości Stanisław Kogut był zawodnikiem Kolejarza Stróże, w którym pełnił później również funkcję wiceprezesa klubu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Zapomnisz i zapłacisz nawet 8400 zł. Od nowego roku kary dla właścicieli samochodów pójdą ostro w górę
Zmysłowa Marta Linkiewicz w samym futrze pręży się na balkonie. Patogwiazda Fame MMA zaskakuje, widoki tylko dla dorosłych (FOTO)Zmysłowa Marta Linkiewicz w samym futrze pręży się na balkonie. Patogwiazda Fame MMA zaskakuje, widoki tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Stanisław Kogut musiał bronić się przed zarzutami o korupcję

Pierwszy o śmierci byłego senatora poinformował Bartłomiej Orzeł, pełnomocnik premiera Mateusza Morawieckiego ds. programu Czyste Powietrze. - Nie żyje Stanisław Kogut, były senator. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie - napisał na Twitterze Orzeł. Wtedy jeszcze nie było pewności, czy Stanisław Kogut chorował na koronawirusa. Teraz mamy potwierdzenie tej informacji dzięki relacji syna zmarłego.

Grzegorz Kogut postanowił powiedzieć więcej o sytuacji swojego taty w rozmowie z "Super Expressem". Stanisław Kogut zmarł z powodu rozległego zawału, który według syna zmarłego, był konsekwencją afery korupcyjnej, jaka rozpętała się wokół byłego senatora na początku tego roku. Wtedy Stanisław Kogut został zatrzymany przez CBA.

- Jest mi bardzo przykro, że tata odszedł w momencie, kiedy był atakowany za jakąś korupcję. Rozległy zawał nie robi się przecież z niczego. Mój ojciec zawsze pomagał innym i nigdy złotówki nie wziął od nikogo. Tata nie pił wcale alkoholu, uprawiał sport, serce miał zdrowe. I mógł żyć, gdyby nie był atakowany za swoją działalność. Bardzo się przejmował tymi atakami - powiedział Grzegorz Kogut.

Skandal w sprawie Roberta Lewandowskiego. Znowu go pominęli, France Football jest bezlitosne, Polak bez nagrodySkandal w sprawie Roberta Lewandowskiego. Znowu go pominęli, France Football jest bezlitosne, Polak bez nagrodyCzytaj dalej

Koronawirus przyczynił się do zgonu?

Syn zmarłego zdradził, że jego tata cierpiał zanim zmarł. - [...] Miał gorączkę, mocny kaszel. W środę trafił po raz pierwszy do szpitala, ale lekarze wrócili go do domu, bo najpierw musiał mieć zrobiony test na Covid. I pierwszy test wyszedł nijaki, czyli ani pozytywny ani negatywny. W czwartek jeszcze raz zrobiono mu test i wtedy wyszedł pozytywny. Tata trafił na oddział covidowców. Miał duszności i gorączkę 40 stopni - mówi Grzegorz Kogut.

- Moja ostatnia rozmowa przez telefon z tatą odbyła się w środę. Przeczuwał, że coś złego się dzieje i wydarzy. Źle się czuł, miał wysoką gorączkę, kaszel, duszności. I ja przeczuwałem, że coś się złego dzieje - zdradza syn zmarłego w rozmowie z "Super Expressem" - Tata zmarł na rozległy zawał serca i na pewno koronawirus przyczynił się do jego śmierci - dodaje Grzegorz Kogut.

Źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Naukowcy odkryli tajemnicze sygnały z kosmosu. Zamarli, gdy odkryli jeden szczegół
  3. Nie żyje znany reprezentant Polski w siatkówce. Był zarażony koronawirusem
  4. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  5. Tragedia w ringu. Zawodnik dostał dwa ciosy i zmarł. Wszystko nagrały kamery (WIDEO)
  6. Anna utknęła w Grecji na kwarantannie. Nie wytrzymała, powiedziała jak całą prawdę. Skandal

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News