Syn Wojciech Szczęsny
Instagram - Wojciech Szczęsny
Autor Piotr Bernaciak - 20 Kwietnia 2020

Zdjęcie twarzy syna Szczęsnego i Mariny w sieci. Do tej pory jego wygląd był ich największą tajemnicą

Syn Wojciecha Szczęsnego i Mariny przyszedł na świat ponad rok temu, jednak do tej pory młodzi rodzice nie decydowali się na pokazanie twarzy swojego potomka. Teraz jednak doszło do wielkiej zmiany.

Syn Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko urodził się w 2018 roku, w trakcie mistrzostw świata w Rosji. Do tej pory młodzi rodzice nie chcieli upubliczniać wizerunku swojego dziecka, jednak w wyjątkowym dniu mama postanowiła zrobić wyjątek. Internauci w końcu mogli zobaczyć małego Liama, który z miejsca zdobył sympatię fanów polskiego bramkarza i jego partnerki.

Choć chłopiec przyszedł na świat już niemalże dwa lata temu, to do tej pory w sieci nie pojawiały się żadne zdjęcia chłopca. Szczęsnemu i Łuczenko zależy na zachowaniu prywatności, jednak w końcu doszło do sytuacji, w której oboje zdecydowali się na zdradzenie tajemnicy, którą tak długo ukrywali.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matką
  2. Maseczki mogą zostać z nami na najbliższe dwa lata. Wiceminister zdrowia wyjaśnia
Ukochana Bartosza Kurka to prawdziwa petarda.Ukochana Bartosza Kurka to prawdziwa petarda. "Chwalenie się Twoją sylwetką powinno być zabronione" (FOTO)Czytaj dalej

Syn Wojciecha Szczęsnego może podążyć śladami ojca

Wojciech Szczęsny kilka tygodni temu wrócił do Polski do swojego apartamentu w Warszawie, gdzie obecnie przebywa jego żona Marina Łuczenko i syn Liam. Rodzina mogła obchodzić wspólnie 30. urodziny bramkarza Juventusu, który z pewnością był szczęśliwy, że może spędzić wyjątkowy dzień z najbliższymi. Życzenia na Instagramie złożyła mu również żona.

- Dziś nasz kochany Wojciech Szczęsny obchodzi 30 urodziny! Jesteśmy przeszczęśliwi i wdzięczni, że mogliśmy spędzić ten piękny dzień razem. Bądź zdrowy i szczęśliwy, a resztę ogarniemy... Ty wiesz. Wszystkiego Najlepszego, nasz mistrzu - napisała Szczęsnemu Marina.

Smutne wiadomości dotarły do Polski. Nie żyje kolejna, wielka postać sportu, fani w żałobieSmutne wiadomości dotarły do Polski. Nie żyje kolejna, wielka postać sportu, fani w żałobieCzytaj dalej

Syn Wojciecha Szczęsnego cieszy się zainteresowaniem

Oprócz życzeń pojawiło się także zdjęcie, na którym pierwszy raz widać małego Liama. Internauci od razu zwrócili uwagę na podobieństwo do rodziców. Nie da się ukryć, że chłopiec rośnie jak na drożdżach!

ZOBACZ ZDJĘCIE MAŁEGO LIAMA Z RODZICAMI:

Syn Wojciech Szczęsny

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Morawiecki przekazał najnowsze informacje ws. walki z epidemią. Polska podobno pobiła rekord świata
  2. Tajemnicze dźwięki w Warszawie. Mieszkańcy zaniepokojeni, skąd one pochodzą?
  3. Była dziewczyna reprezentanta Polski prezentuje swoje wdzięki w bikini. Piłkarz ma czego żałować (FOTO)
  4. Najlepsza bramka w historii Barcelony. Ten gol otworzył Messiemu wrota do wielkiej kariery (WIDEO)
  5. Policja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotyki
  6. Godziny dla seniorów już nie codziennie. Sklepy ograniczają udogodnienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News