WF zdalny
Unsplash
Autor Piotr Bernaciak - 16 Marca 2020

Polscy studenci będą odbywać zajęcia z WF przed komputerem. Zdalne wychowanie fizyczne rozbawiło Polaków

Szkoła w Polsce stara się obecnie robić wszystko, by uczniowie nie przerywali pobierania nauki pomimo zajęć w domu. Konkretne działania mają sprawić, że uczniowie wciąż będą się uczyć. Pomysł jednej z uczelni wyższych wzbudził spore rozbawienie.

Szkoła, tak jak wiele innych instytucji, została zamknięta w związku z działaniami rządu. Uczniowie oraz studenci w wielu przypadkach mają zupełnie zawieszone zajęcia, są jednak również takie placówki, które kontynuują naukę za pośrednictwem internetu, by nie tracić cennych godzin lekcyjnych odbywanych wraz z młodzieżą. Do takich szkół zalicza się Politechnika Rzeszowska.

Jeden z użytkowników serwisu Wykop.pl pokazał wiadomość, jaką studenci otrzymali od władz uczelni. Okazuje się, że zajęcia z wychowania fizycznego wciąż trwają, nawet pomimo decyzji o zamknięciu szkół. Studenci mają wysyłać wykładowcy nagrania z różnymi ćwiczeniami, które trafić mają na jego skrzynkę internetową. To nowatorskie rozwiązanie rozbawiło internautów.

Znany działacz piłkarski mówi, kiedy powinniśmy doczekać się szczepionki na wirusa. Padła ważna deklaracjaZnany działacz piłkarski mówi, kiedy powinniśmy doczekać się szczepionki na wirusa. Padła ważna deklaracjaCzytaj dalej

Szkoła wprowadziła wyjątkowe rozwiązanie

Zajęcia zdalne z WF-u wywołały spore rozbawienie wśród użytkowników serwisu Wykop. Wielu z nich zastanawia się, czy profesor rzeczywiście będzie oceniał przewroty w przód wykonane przez dziesiątki studentów.

WF zdalny

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Takiego Zakopanego jeszcze nikt nie widział. Miasto-widmo, niewiarygodne [ZDJĘCIA]
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. "Następca Lewandowskiego" nie dla Bayernu. Znalazł się o wiele poważniejszy nabywca
  4. Półfinały Ligi Europy odbędą się w Warszawie? Pojawiła się zupełnie nowa propozycja
  5. FC Barcelona domaga się mistrzostwa Hiszpanii. Wielkie kontrowersje w LaLiga, Real protestuje
  6. Sanepid potwierdził i pilnie ostrzega Polaków. Bawili się w lokalach, mieli koronawirusa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News