tata
instagram.com/igaswiatek
Autor Mateusz Wysokiński - 9 Marca 2020

Ojciec czołowej polskiej tenisistki martwi się o córkę. Chodzi o koronawirusa "Jestem przerażony"

Tata czołowej polskiej tenisistki przerwał milczenie w sprawie epidemii koronawirusa. Mężczyzna, który może czuć wielką dumę z postawy ukochanej córki, zaczął martwić się o jej zdrowie i życie. A wszystko przez to, że cała masa zawodów sportsmenki jest rozgrywana w krajach, które mają wielkie problemy z epidemią niebezpiecznej choroby.

Tata czołowej polskiej tenisistki nie kryje swoich obaw względem ukochanej córki. Świat sportu jest właśnie pogrążony przez epidemię niebezpiecznego koronawirusa, który doprowadza do odwoływania imprez i rozgrywania spotkań bez uczestnictwa publiczności. Z racji tego, że bilans chorych rośnie, coraz więcej osób związanych ze sportem wyraża obawy co do przyszłości sportu. Swoje obawy wyraził także ojciec polskiej gwiazdy tenisa, który nie kryje obaw o zdrowie i życie reprezentantki Polski.

Koronawirus uderzył w Ligę Mistrzów. Pierwszy taki przypadek, kibice na całym świecie załamaniKoronawirus uderzył w Ligę Mistrzów. Pierwszy taki przypadek, kibice na całym świecie załamaniCzytaj dalej

Tata tenisistki boi się o zdrowie córki. "Jestem przerażony"

Osobą, która wyraziła niepokój względem panoszącego się po świecie wirusa, jest Tomasz Świątek. Ojciec Igi, a więc czołowej gwiazdy polskiego tenisa nie ukrywa, że sytuacja robi się coraz bardziej skomplikowana, a wiele imprez tenisowych ma odbyć się w krajach, w których odnotowano wiele przypadków zarażenia.

- Jestem tym ogólnie przerażony. Dość dużo przypadków zachorowań jest w Europie Zachodniej, gdzie od kwietnia zaplanowanych jest najwięcej turniejów. Robi się olbrzymi bałagan - mówi Tomasz Świątek.

Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezyKoniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezyCzytaj dalej

Iga Świątek nie wystąpi na Indian Wells

Nasza reprezentantka, która miała pojechać na turniej Indian Wells, pozostanie w domu. Wszystko przez to, że jedna z najważniejszych imprez tenisowych na świecie została odwołana przez organizatorów, którzy są zaniepokojeni rozwojem choroby w Stanach Zjednoczonych. Przypomnijmy, że w USA odnotowano 566 przypadków zachorowań i 22 zgony spowodowane koronawirusem.

- Bardziej jestem zmartwiony niż zaskoczony tą informacją. Niestety siła wyższa. Wirus rozprzestrzenia się i tenis także zaczął to odczuwać. - mówi ojciec reprezentantki Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Autokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świata
  2. Czad w domu jednorodzinnym. W środku było sześć osób, jedna trafiła do szpitala
  3. Artur Szpilka komentuje kontrowersyjne zwycięstwo. Absurdalna opinia pięściarza
  4. Reprezentant Polski kontuzjowany. Zszedł z murawy już w pierwszej połowie meczu
  5. Zbigniew Boniek zabrał głos ws. meczów kadry. Kibice zostaną wpuszczeni na stadion?
  6. 10 najbardziej niesamowitych właściwości ogórków kiszonych. Miałeś pojęcie?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News