tenis wozniacka
Instagram Carolina Wozniacki
Autor Łukasz Kowalski - 2 Czerwca 2020

Piękna tenisistka pokryta tylko farbą. Oszałamiająca sesja ulubienicy polskich kibiców (FOTO)

Tenis wymaga od zawodników kompleksowego przygotowania swojego organizmu go gry. Tenisiści to obecnie w większości atleci gotowi do wielogodzinnego wysiłku. Takie przygotowanie powoduje, że są zadowoleni ze swojego ciała, które chętnie eksponują. Jedną z zawodniczek, która nie wstydzi się pokazać swojej figury jest Karolina Wozniacka, która ma swoim koncie kilka rozbieranych sesji. Jeden z magazynów przedstawił ostatnio szczegóły jednej z nich.

Tenis jest bardzo wymagającym sportem. Zawodnicy muszą być przygotowani do wielogodzinnych wymian piłek podczas meczów. Nie dziwi zatem fakt, że tenisiści i tenisistki są atletycznie zbudowani i chętnie chwalą się swoim wyglądem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankingu
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie
Nie żyje Piotr Rocki. Nocą legenda Ekstraklasy przegrała walkę z chorobąNie żyje Piotr Rocki. Nocą legenda Ekstraklasy przegrała walkę z chorobąCzytaj dalej

Tenis miał wiele pięknych zawodniczek

Za jedną z najpiękniejszych tenisistek świata uchodzi Karolina Woźniacka, która ma za sobą kilka rozbieranych sesji dla takich magazynów jak "Sports Illustrated" czy "ESPN Body Issue". Zawodniczka w ten sposób chciała pokazać korzyści z uprawiania sportu, a także zachęcić do tego innych. Dunka Polskiego pochodzenia rozbierała się przed fotografami, by promować zdrowy tryb życia.

Jedna z tych sesji była absolutnie wyjątkowa. Podczas sesji na wyspie Petit Saint Vincent na Morzu Karaibskim zawodniczka była całkowicie naga. Jednak ciało zawodniczki ozdobili artyści od bodypaintingu, a zdjęcia były dalekie od erotycznych. Sama sesja miała miejsce w 2016 roku.

Mateusz Borek ujawnił sensacyjną informację. Największy klub świata pyta o Roberta LewandowskiegoMateusz Borek ujawnił sensacyjną informację. Największy klub świata pyta o Roberta LewandowskiegoCzytaj dalej

Magazyn wrócił do sesji Wozniackiej

Teraz magazyn "Sports Illustrated" wrócił do tamtej sesji i opowiedział o tym, jak wyglądały kulisy jej powstawania. Jak przekazali dziennikarze malowanie ciała byłej tenisistki trwało 15 godzin. - Malowanie ciała Caroline Wozniacki trwało aż 15 godzin. Każda minuta była tego warta - czytamy na Twitterze magazynu.

Sesję skomentowała też sama zawodniczka, która wyznała, że było to niesamowite doświadczenie. - Miałam pewne obawy, ale sesja sprawiła mi wiele radości. To było niewiarygodne przeżycie. Zdjęcia są cudowne - powiedziała.

Woźniacka zakończyła karierę w styczniu tego roku. W swojej karierze wygrała wielkoszlemowy Australian Open oraz prawie 30 innych turniejów. W swojej karierze wielokrotnie była także liderką rankingu WTA.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzikie tłumy nad Morskim Okiem? W długi weekend może nie być wolnych miejsc
  2. Rząd chce wprowadzić nowy mandat. Kary będą ogromne, liczone w tysiącach
  3. Tą tragedią żyli wszyscy kibice. Legendarny gracz zginął w strasznym wypadku. Nie ma go z nami od roku
  4. Polscy kibice zatrzymani przez policję. Czekają ich bardzo surowe kary, popełnili poważne przestępstwa
  5. Robert Lewandowski jest o krok od historycznego osiągnięcia. Brakuje mu bardzo niewiele, by zostać legendą
  6. Pojawiły się kolejne zalecenia rządu. W niektórych miejscach limity osób pozostają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News