Tomasz Ćwiąkała
instagram.com/mateuszborek
Autor Mateusz Wysokiński - 23 Marca 2020

Znany polski dziennikarz przekaże część zarobków na walkę z epidemią. Wielkie brawa, chylimy czoła

Tomasz Ćwiąkała zaskoczył dzisiaj tysiące kibiców w Polsce. Dziennikarz, który znany jest dzięki współpracy z Canalem +, telewizją Eleven, a także Onetem wyznał, że część jego zarobków trafi na walkę z epidemią koronawirusa. Słowa dziennikarza wzruszają i pokazują, jak wielu znanych ludzi postanowiło pokazać dobre serce w tym wyjątkowo ciężkim czasie.

Tomasz Ćwiąkała cieszy się opinią wielkiego autorytetu w świecie piłki nożnej. Dziennikarz, który specjalizuje się w piłce hiszpańskiej i od lat komentuje spotkania LaLiga, a także tworzy własne materiały na platformie YouTube postanowił pokazać wielkie serce w wyjątkowo ciężkich czasach. Ekspert znany z "Misji Futbol" przyznał, że część jego zarobków pójdzie na potrzeby związane z leczeniem koronawirusa.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykomWiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykomCzytaj dalej

Tomasz Ćwiąkała pokazał wielkie serce w trakcie epidemii. Postawa dziennikarza zasługuje na medal

O decyzji przekazania środków na leczenie koronawirusa i zapobieganiu epidemii, dziennikarz poinformował za pomocą Twittera. Ekspert od LaLigi powiedział, że pieniądze, które uzyskuje z reklam na YouTubie zostaną przekazane na służbę zdrowia, która potrzebuje obecnie każdej złotówki.

- Zdecydowałem, że pieniądze zarobione na reklamach YouTube w tym i przyszłym miesiącu puszczam na zbiórkę na służbę zdrowia w walce z epidemią. Kropla w morzu, ale warto pomagać. - napisał Ćwiąkała na Twitterze.

Wielcy rywale polskich skoczków bez trenera. Dymisja szkoleniowca zaskoczyła wszystkichWielcy rywale polskich skoczków bez trenera. Dymisja szkoleniowca zaskoczyła wszystkichCzytaj dalej

Wielkie serce ludzi sportu w trakcie epidemii

Dziennikarz Canal + nie jest jedyną osobą z krajowego świata sportu, która postanowiła pomóc w walce z epidemią. Wielkie serce okazali m.in. Jakub Błaszczykowski i Robert Lewandowski, którzy przekazali wielkie środki na leczenie i krajową służbę zdrowia.

Mimo że Ćwiąkała nie może przyznać na leczenie tak dużych środków jak piłkarze reprezentacji Polski, to jego wielki gest spotkał się z natychmiastową reakcją fanów na Twitterze, którzy podziękowali dziennikarzowi za jego wspaniałą postawę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Wielka radość w rodzinie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w euforii, ogromne szczęście
  4. Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce z Zhang. Musiało boleć (FOTO)
  5. Dramatyczny apel legendy światowej piłki nożnej. "Polacy, brońcie się"
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News