Transfery Artur Szalpuk
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 6 Lipca 2020

Prawdziwy hit transferowy został potwierdzony. Gwiazda reprezentacji Polski zmienia klub, idzie do giganta

Transfery zawodników reprezentacji Polski zawsze cieszą się wielkim zainteresowaniem ze strony fanów, zwłaszcza wtedy, gdy zawodnicy trafiają do wielkich klubów. Tak też dzieje się tym razem. Wszystko przez to, że jeden z reprezentantów zagra w drużynie mającej mistrzowskie aspiracje.

Transfery po zakończeniu sezonu zawsze wzbudzają zainteresowanie polskich kibiców, a już zwłaszcza w sytuacji, gdy chodzi o jednego z reprezentantów Polski. Można powiedzieć, że i tym razem mamy do czynienia z tego typu zdarzeniem. Jeden ze znanych zawodników naszej drużyny narodowej zmienia barwy klubowe i dołączy do krajowego giganta.

Siatkarze z Polski cieszą się gigantycznym zainteresowaniem na rynku transferowym, bowiem chodzi tutaj o członków drużyny mistrzów świata, którzy udowadniali swoją wartość przez ostatnie lata. Jeden z młodszych zawodników trafia teraz do polskiego giganta budującego swoją pozycję w Europie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczny incydent podczas treningu. 16-letni piłkarz został trafiony piorunem
  2. Autobus z dziećmi wpadł do jeziora, 21 osób nie żyje. Wiadomość ze świata wyciska łzy
Fantastyczna wiadomość dla wszystkich kibiców nt. Jakuba Błaszczykowskiego. Wszystko stało się jasne, brawoFantastyczna wiadomość dla wszystkich kibiców nt. Jakuba Błaszczykowskiego. Wszystko stało się jasne, brawoCzytaj dalej

Transfery wzbudzają gigantyczne zainteresowanie

Artur Szalpuk zmienia barwy klubowe. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa ogłosiła, że członek drużyny Vitala Heynena od nowego sezonu będzie występował właśnie w Warszawie, walcząc o mistrzostwo Polski. Drużyna z Warszawy po pojawieniu się potężnego inwestora, jakim jest krajowa spółka, zamierza włączyć się w walkę o najwyższe cele i szuka kolejnych wzmocnień.

- Zrobię, co w mojej mocy, żeby w nadchodzącym sezonie VERVA grała jeszcze lepiej niż w poprzednim i znów biła się o medale. Wierzę, że za kilka miesięcy będziemy razem świętować sukcesy. Duży wpływ na mój transfer do Warszawy miał trener Andrea Anastasi. Mam nadzieję, że – tak jak dwa lata temu w Treflu Gdańsk – pomoże on mi rozwinąć się i nasza współpraca przyniesie korzyści zarówno klubowi, jak i mnie - mówi Artur Szalpuk dla oficjalnej strony internetowej klubu.

Justyna Żyła nie może przeboleć końca związku z Piotrem? Wyznała, jak to jest być samotną matką, padły mocne słowa (FOTO)Justyna Żyła nie może przeboleć końca związku z Piotrem? Wyznała, jak to jest być samotną matką, padły mocne słowa (FOTO)Czytaj dalej

Transfery siatkarzy z Polski stają się hitami

Przez ostatnie dwa lata Artur Szalpuk reprezentował barwy PGE Skry Bełchatów, jednak teraz zdecydował się na powrót do Warszawy. Jego nadejście z pewnością pomoże VERVIE w walce o najwyższe cele.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przeliczenie emerytur niemal pewne, decyzja Senatu zapadła. Można otrzymać dodatkowe 12 tys. złotych
  2. 11-latka wydała ponad 22 tysiące złotych na płatności w grze. Ojciec jest w szoku
  3. Dzika impreza Bayernu po zdobyciu mistrzostwa. Robert Lewandowski bawił się do upadłego
  4. Nie żyje wybitna postać polskiego sportu. Był pięciokrotnym mistrzem kraju
  5. Dwa gole reprezentanta Polski w Serie A. Został bohaterem meczu, Brzęczek w końcu na niego postawi? (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News