Transfery Chelsea
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 12 Października 2019

Reprezentant kraju bliski transferu do Chelsea. Hitowy transfer już zimą?

Transfery reprezentantów największych krajów na świecie zawsze wzbudzają wielkie zainteresowanie ze strony kibiców. Niebawem może dojść do kolejnego hitu. Chelsea interesuje się jednym z gwiazdorów Premier League.

Transfery Chelsea od wielu lat wzbudzają zainteresowanie kibiców. Jest ono obecnie jeszcze większe przez to, że na klub nałożono zakaz transferowy. Drużyna musi organizować swoje ruchy w bardzo przemyślany sposób, starając się, by nie złamać zasad ustalonych wspólnie z FIFA. Mimo wszystko co jakiś czas pojawiają się informacje na temat nowych celów transferowych The Blues.

Teraz pojawiły się bardzo interesujące wiadomości, że klub ze Stamford Bridge zamierza sprowadzić do siebie jednego z reprezentantów Anglii. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu był on postacią niemalże anonimową, jednak w krótkim czasie zdołał przekonać do siebie Garetha Southgate'a i zaliczyć występy dla drużyny narodowej. Teraz mogą czekać go przenosiny do wielkiej drużyny.

Piotr Zieliński trafi do giganta? Pojawiła się oferta, Polak nadal się nie zdecydowałPiotr Zieliński trafi do giganta? Pojawiła się oferta, Polak nadal się nie zdecydowałCzytaj dalej

Transfery reprezentantów Anglii cieszą się zainteresowaniem kibiców

Mówi się, że do Chelsea dołączyć ma Ben Chilwell, który do tej pory był uznawany za zawodnika wyróżniającego się w lidze angielskiej, jednak mimo wszystko takiego, który nie ma statusu absolutnej gwiazdy. Wydawało się, że Chelsea ma zamiar mierzyć w cztery najwyższe miejsca w lidze, a do spełnienia tego celu potrzebne mogą być transfery największych gwiazd.

Tak zwany "ban transferowy" niebawem dobiegnie końca, w związku z czym The Blues znów będą mogli sprowadzać piłkarzy. Mogliśmy spodziewać się, że przez tyle czasu udało im się zgromadzić środki na najbardziej znanych zawodników, jednak okazuje się, że władze klubu nie chcą tak szybko inwestować w wielkie nazwiska. Być może strategia klubu uległa zmianie.

Transfery do Chelsea wywołuję wielką ciekawość

Już tej zimy przekonamy się, czy Chilwell ostatecznie wzmocni środek pola klubu z Londynu. Wydaje się, że niemal na pewno opuści on Leicester, bo klub staje się dla niego zwyczajnie zbyt mały przy tak dobrych występach. Wszystko powinno stać się jasne w ciągu kolejnych kilku miesięcy.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News