Damian Szymański
Instagram/Damian Szymański
Autor - 14 Stycznia 2020

Reprezentant Polski zmienia klub. Transfer zostanie potwierdzony jeszcze dzisiaj?

Transfery reprezentantów Polski w zimowym oknie transferowym są ryzykowne. Wydaje się jednak, że w przypadku tego kadrowicza jest to konieczny ruch. Możliwe, że jego odejście do nowego klubu zostanie potwierdzone już we wtorek.

Transfery w zimowym oknie są dla polskich kibiców coraz ciekawsze. Barwy klubowe zmienił już m.in. Adam Buksa, a bliscy tego są Jarosław Niezgoda i Krzysztof Piątek. Niewykuczone, że niebawem zrobi to inny piłkarz, który znajduje się w kręgu zainteresowań Jerzego Brzęczka.

Gigantyczne zaskoczenie. FC Barcelona ogłosiła nowego trenera, miliony kibiców pierwszy raz o nim usłysząGigantyczne zaskoczenie. FC Barcelona ogłosiła nowego trenera, miliony kibiców pierwszy raz o nim usłysząCzytaj dalej

Transfery reprezentantów Polski są zawsze intrygujące

Bliski wypożyczenia do AEK Ateny jest Damian Szymański. Zawodnik Achmata Grozny w tym sezonie tylko cztery razy pojawił się na murawie, głównie wchodząc z ławki rezerwowych. Piłkarz jest już w Grecji i przechodzi testy medyczne. Jeśli wypadną one pozytywnie, to wszystko wskazuje na to, że tego samego dnia podpisze kontrakt.

Jeszcze jakiś czas temu Szymańskiego łączono z Legią Warszawa. Taką informację podał "Przegląd Sportowy". Do pewnego momentu ten ruch zdawał się bardzo prawdopodobny, jednak teraz wszystko wskazuje na to, że zawodnik będzie grał w Grecji. Wojskowi, którzy chcieli wzmocnić środek pola, będą musieli obejść się smakiem.

Transfery i wypożyczenia, o których informuje, niemal zawsze się sprawdzają

Damian Szymański będzie wypożyczony z Tereka do AEK Ateny. Dostałem w ciągu kilku minut tyle telefonów z Grecji, że to chyba musi być prawda - napisał na Twitterze Piotr Koźmiński, dziennikarz "Super Expressu", który jest zorientowany w jego temacie. Transfery i wypożyczenia, o których informuje na swoim koncie, zazwyczaj sprawdzają się w stu procentach.

Szymański do tego pory zagrał w reprezentacji Polski cztery mecze i przez jakiś czas zniknął z radarów selekcjonera Jerzego Brzęczka. W obliczu kontuzji Krystiana Bielika, jeśli będzie regularnie grał w AEK Ateny, może wrócić do kadry i nawet pojechać na Euro 2020. Musi jednak wrócić do swojej optymalnej formy, bo ostatni raz zagrał w meczu ligowym we wrześniu ubiegłego roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczne zaskoczenie. FC Barcelona ogłosiła nowego trenera, miliony kibiców pierwszy raz o nim usłyszą
  2. Znany dziennikarz apeluje do Jerzego Brzęczka. "Jeszcze raz o to proszę"
  3. Lukas Podolski komentuje swoją przyszłość. Ważna informacja dla kibiców Ekstraklasy : Tu nigdy nie zagram
  4. Robert Lewandowski apeluje do kibiców. Chodzi o zdrowie małego chłopca
  5. Dawid Kubacki dostał reprymendę od kolegi z kadry. Poszło o jego ostatnie występy
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News