Transfery
Facebook Legia Warszawa
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Września 2020

Michał Karbownik już wie, gdzie zagra? Tajemnicze słowa piłkarza

Transfery piłkarzy Ekstraklasy tego lata są wyjątkowo ciekawe. Wciąż nierozwikłana pozostaje jednak największa zagadka ostatnich miesięcy. Gdzie będzie występował za kilka tygodni Michał Karbownik? Zawodnik Legii Warszawa wzbudza wielki zainteresowanie klubów z najlepszych lig Europy. Głos w sprawie postanowił zabrać sam zainteresowany. 19-latek udzielił enigmatycznej wypowiedzi. 

Transfery między klubami będą możliwe już tylko przez kilka tygodni, a wciąż nieznana jest przyszłość kilku reprezentantów Polski. Kibice zastanawiają się, gdzie trafi objawienie Ekstraklasy Michał Karbownik. Piłkarz Legii Warszawa, którym interesują się potęgi europejskiej piłki, wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

Tło afery wokół Zbigniewa Bońka. PiS chce przeforsować swoich kandydatów na nowego prezesa PZPN?Tło afery wokół Zbigniewa Bońka. PiS chce przeforsować swoich kandydatów na nowego prezesa PZPN?Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendę
  2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  3. Media są zgodne, gwiazda TVN bierze ślub ze znanym polskim dziennikarzem sportowym. Niewiele osób wiedziało, że są razem


Transfery. Michał Karbownik wie, gdzie zagra?

Od kilku miesięcy w mediach przewija się temat transferu Michała Karbownika. Utalentowany obrońca Legii Warszawa świetnymi występami na boiskach PKO Ekstraklasy przykuł uwagę wielu świetnych zespołów z całej Europy, w tym włoskiego Napoli. Choć kolejne doniesienia pojawiają się regularnie od wielu tygodni, 19-latek nadal jest zawodnikiem polskiego klubu.

Na temat możliwego transferu postanowił ostatnio wypowiedzieć się sam zainteresowany. Michał Karbownik udzielił wywiadu dla “Przeglądu Sportowego”, w którym zdradził, że spokojnie podchodzi do spekulacji na temat swoich przyszłości. Defensor najlepszej drużyny ubiegłego sezonu Ekstraklasy dość enigmatycznie wypowiedział się o możliwych opcjach.

Dramatyczne sceny w Brazylii. Piłkarz zadźgał prezesa własnego klubuDramatyczne sceny w Brazylii. Piłkarz zadźgał prezesa własnego klubuCzytaj dalej

Obrońca Legii Warszawa tajemniczo o swojej przyszłości

- Walizek nie spakowałem. Trudno coś jednoznacznie powiedzieć, bo życie bywa przewrotne. Dopóki nie ma pod umową podpisów, nic nie jest pewne. Różne rozmowy trwają, ja wierzę, że wszystko potoczy się tak, jak powinno - powiedział Michał Karbownik. Piłkarz nie wykluczył, że może zostać nawet na lata w Legii Warszawa.

- Wciąż nie jest wykluczone, że jeszcze pogram w Legii, jeśli zgodnie uznamy, że tutaj najlepiej się rozwinę. Może stanie się tak, że zostanę przy Łazienkowskiej na długie lata, że jeszcze stanę się legendą tego klubu? Odpowiem zagadkowo, że każda opcja wciąż jest możliwa - zakończył 19-latek.

Źródło: "Przegląd Sportowy"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ceny w Polsce drastycznie rosną, poziom wzrostu jest zatrważający. Gorzej jest tylko w jednym kraju
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Zbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowa
  4. Waldemar Fornalik odsunięty od drużyny przed meczem el. LE. Trener Piasta Gliwice chory na COVID-19
  5. Ogromny skandal w sporcie. Podawał podopiecznym doping na stacjach benzynowych i w fast foodach
  6. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News