Lukas Podolski
Instagram/Lukas Podolski
Autor - 21 Stycznia 2020

Zwrot w sprawie Lukasa Podolskiego? "To jest, był i będzie mój klub"

Transfery w zimowym oknie na razie nie są zachwycające. Jednym z najciekawszych piłkarzy, który może zmienić klub jest Lukas Podolski. Niewykluczone, że pojawił się zwrot w jego sprawie.

Transfery Lukasa Podolskiego zawsze odbijały się wielkim echem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Mowa przecież o mistrzu świata z 2014 roku, który ma w swoim CV m.in. Bayern Monachium, Arsenal i Inter, a dla reprezentacji Niemiec zagrał 130 razy.

Niesamowity wyczyn Dawida Kubackiego. Przecieramy oczy ze zdziwienia, jest najlepszyNiesamowity wyczyn Dawida Kubackiego. Przecieramy oczy ze zdziwienia, jest najlepszyCzytaj dalej

Transfery z jego udziałem zawsze były interesujące

Podolski w zimowym oknie transferowym był łączony z wieloma klubami. Polscy kibice mieli nadzieję na to, że wszystkie inne możliwe transfery odrzuci na rzecz gry w PKO Ekstraklasie dla Górnika Zabrze. Deklarowal w końcu, że pod koniec swojej kariery zagra właśnie w tym klubie. Niestety na razie 34-letni zawodnik nie będzie grał w Polsce.

Na razie wiadomo, że FC Koeln osiągneło porozumienie z Lukasem Podolskim. Podobno sam pilkarz zgodził się na krótkoterminową współpracę i zaangażowanie w życie tego klubu po zakończeniu swojej kariery piłkarskiej. Nie wiadomo jednak na jakich zasadach, ani czy jeszcze podczas swojej przygody z piłką nożną zagra w tym klubie.

Transfery lubią ciszę

- Przeprowadziliśmy otwartą dyskusję, za którą chciałbym serdecznie podziękować zarządowi klubu. Z niecierpliwością czekam na plan tego, w jaki mogę wesprzeć ten zespół w przyszłości. Koeln jest, był i pozostanie moim domem, a FC to mój klub - poinformował Podolski na swoim Instagramie. W tym klubie Poldi zagrał 181 meczów, w których strzelił 86 goli.

- Nie będę już grał w żadnym niemieckim klubie. Nieważne, czy pierwszo- czy drugoligowym. Otrzymałem kilka ofert od niemieckich drużyn, ale to już zamknięty temat - powiedział kilka dni temu dla magazynu "Kicker" Podolski. To oznacza, że transferowa saga z jego udziałem jeszcze będzie trwała, bo sam zainteresowany ciągle nie jest zdecydowany. Możliwe, że po raz kolejny potwierdzi się przysłowie, że transfery lubią ciszę i sam zawodnik trafi w naprawdę niespodziewane miejsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili. Polacy zagrają o posadę trenera. Dramatyczna sytuacja drużyny
  2. Dramat gwiazdora Legii. Kibice wstrzymali oddech, niebezpieczeństwo było bardzo blisko
  3. Znany klub uczci pamięć zmarłego piłkarza. Wzruszające sceny, kibice nie będą mogli powstrzymać łez
  4. Z ostatniej chwili. Znamy skład reprezentacji Polski przed konkursem w Zakopanem. Nie brakuje niespodzianek
  5. Reprezentant Polski zmienia klub. Mógł być legendą, wybrał wielkie pieniądze
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie
  7. Albert Wójcik - przedsiębiorca i twórca inicjatywy STOP Sadystom
  8. Biznesinfo - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  9. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  10. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News