Transfery Mario Gotze
Instagram - Mario Gotze
Autor Piotr Bernaciak - 25 Marca 2020

Bohater finału mistrzostw świata o krok od transferu. Chcą go aż trzy kluby

Transfery znanych zawodników zawsze cieszą się gigantycznym zainteresowaniem. Tym razem nie może być inaczej, bowiem chodzi o bohatera finału mundialu, który ma zmienić klub już latem.

Transfery znanych zawodników najczęściej są przeprowadzane za ogromne pieniądze, jednak w tym roku może być zupełnie inaczej. Wszystko to oczywiście spowodowane jest panującą epidemią, w związku z którą kluby piłkarskie muszą przygotować się na kryzys. Wiele z nich będzie chciało pozbyć się części zatrudnionych zawodników, by zredukować poniesione straty.

Jeden z najbardziej znanych klubów planuje przeprowadzić niebawem spore "przemeblowanie" w kadrze pierwszego zespołu. Dowiadujemy się, że niebawem na listę transferową ma trafić sam bohater finału mistrzostw świata, choć wydawałoby się, że taki zawodnik będzie opuszczał klub w zupełnie innej atmosferze. Rzeczywistość brutalnie zweryfikowała oczekiwania wszystkich stron.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. W kwarantannie nie masz co liczyć na przesyłkę. Poczta Polska wstrzymuje listonoszy
Ekstraklasa już w tym sezonie nie wróci. Właściciel jednego z klubów nie ma wątpliwości w sprawie przyszłościEkstraklasa już w tym sezonie nie wróci. Właściciel jednego z klubów nie ma wątpliwości w sprawie przyszłościCzytaj dalej

Transfery. Była gwiazda zmienia klub

Wspomnianym piłkarzem jest Mario Gotze. Niemiec zdecydowanie obniżył loty po fantastycznym początku minionej dekady, nie odnalazł się w Bayernie Monachium, a powrót do Borussii Dortmund nie zakończył się sukcesem. Nigdy nie udało mu się wrócić do tak wielkiej formy, w jakiej był po strzeleniu gola na wagę mistrzostwa świata w dogryce meczu finałowego.

Teraz okazuje się, że zainteresowanie nim wykazują trzy włoskie kluby. Chodzi wciąż o zespoły z topu, jakimi niewątpliwie są Milan, Inter i Napoli. Najbardziej atrakcyjny wydaje się kierunek mediolański i gra w ekipie Antonio Conte. Inter w tym sezonie spisuje się najlepiej spośród wymienionych klubów, jednak propozycje od Napoli i Milanu również z pewnością mogą być interesujące.

Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalejReprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalejCzytaj dalej

Transfery. Pojawiły się propozycje z Włoch

Mimo wszystko nie wiadomo jednak, kiedy wszystkie transfery zostaną przeprowadzone. Jak wiadomo, ligi zostały tymczasowo zawieszone i być może z tego powodu włodarze i władze ligi dojdą do porozumienia w sprawie odgórnego przedłużenia kontraktów o miesiąc lub dwa. Zmienić się może wówczas także okres okna transferowego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pęka
  2. Zabójstwo w Warszawie, jedna osoba nie żyje, druga jest ranna. Policja zarządziła blokady
  3. Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalej
  4. Reprezentant kraju zaapelował do rodaków w sprawie epidemii. Te rady powinny być ważne dla każdego
  5. Mecz Ligi Mistrzów doprowadził do pandemii? "To nie przypadek"
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News