transfery
instagram.com/aleksanderbuksa
Autor Mateusz Wysokiński - 26 Kwietnia 2020

Nie tylko FC Barcelona interesuje się młodym Polakiem. W kolejce ustawiła się elita europejskich klubów

Transfery młodych Polaków za granicę budzą wielkie emocje, szczególnie, gdy w grze o polskie talenty pozostaje elita europejskich klubów. Ostatnio głośno zrobiło się o Aleksandrze Buksie, który znalazł się na celowniku FC Barcelony. Młody napastnik Wisły Kraków z pewnością z chęcią skierowałby się na Camp Nou gdyby nie fakt, że interesuje się nim o wiele większa ilość klubów. Wszystko wskazuje na to, że młody Polak będzie miał do podjęcia wyjątkowo ciężką decyzję.

Transfery Polaków do zasłużonych i cenionych drużyn to tematy, które szczególnie interesują polskich kibiców. A w momencie, w którym po polskiego zawodnika zgłasza się FC Barcelona, cała Polska żyje sprawą i jest zaciekawiona, czy dojdzie do historycznego zakupu. Okazuje się, że Aleksander Buksa nim trafi na Camp Nou, będzie miał do wyboru wiele innych, znakomitych klubów. Okazuje się, że po Polaka ustawiła się kolejka chętnych, którzy chcieliby gracza Wisły u siebie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem? Wcale nie ze strachu
  2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
Tragiczna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody piłkarz, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieciTragiczna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody piłkarz, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieciCzytaj dalej

Transfery. Aleksander Buksa przebiera w klubach

Mimo że FC Barcelona miała już złożyć ofertę i opracować plan szkolenia Polaka w klubie, to po Buksę zaczęła zgłaszać się coraz większa ilość klubów. Według doniesień medialnych, piłkarz jest rozchwytywany przez wszystkie, liczące się kluby włoskiej Serie A, a zainteresowania nie kryją Inter Mediolan, AC Milan, Atalanta Bergamo, AS Roma i US Sassuolo.

O tym, że do transferu dojdzie, wszyscy są raczej pewni. Agent piłkarza potwierdza, że trwają rozmowy. Prawdopodobieństwo transferu jest tym większe, że kontrakt Buksy z Wisłą wygaśnie w następnym roku, a więc to ostatnia chwila, kiedy krakowianie mogą zarobić na napastniku.

Słowa znanego napastnika przeraziły kibiców na całym świecie. Słowa znanego napastnika przeraziły kibiców na całym świecie. "Przyjdzie do nas więcej chorób z Chin"Czytaj dalej

Menadżer Buksy potwierdza transfer

Menadżer młodego piłkarza potwierdza, że rozmowy z europejskimi klubami właśnie się toczą, a sam piłkarz wybierze ten klub, który zapewni mu jak najlepszy rozwój.

- Kierunek jest mniej istotny. Najważniejszy jest rozwój sportowy. Będziemy kierowali się tym, żeby miał takie możliwości gry w pierwszej drużynie jak teraz w Wiśle - stwierdził Marcin Kubacki, menadżer piłkarza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nasi sąsiedzi otworzyli granice, a teraz odradzają podróży. Zadziwiający apel szefa MSZ
  2. Strażacy mogli zginąć w wypadku. Wszystko się nagrało, jest wideo
  3. Justyna Żyła błysnęła odkrytym biustem. Z ortografią nie poszło jej już tak dobrze (FOTO)
  4. Barcelona sprzedaje nazwę stadionu. Przez nowego sponsora klub może najeść się wstydu
  5. Artur Szpilka naraził się TVP. Stacja nie miała dla niego litości
  6. Premier: już od 4 maja zniesienie kolejnych obostrzeń. Wielu Polaków długo na to czekało

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News