Transfery Śląsk Wrocław
YouTube - Śląsk Wrocław
Autor Piotr Bernaciak - 26 Maja 2020

Transferowy hit w Ekstraklasie. Jeden z najlepszych piłkarzy I ligi podpisał kontakt już teraz, to oficjalne

Transfery w Ekstraklasie zazwyczaj zaczynają się pod koniec czerwca, lecz tym razem jeden z hitów został ogłoszony już przed zakończeniem sezonu. Chodzi o jednego z utalentowanych zawodników, co niewątpliwie ucieszyło kibiców. Liga wzmocni się o jednego z najlepszych piłkarzy I ligi.

Transfery do Ekstraklasy w tym roku nie zapowiadają się szczególnie efektownie w związku z efektem pandemii, która zapewne znacząco uszczupli budżety każdego z klubów. Mimo wszystko już teraz doszło do przenosin jednego z zawodników, który zdaniem bardzo wielu osób już od dawna powinien znajdować się w Ekstraklasie. Debiutował w niej już kilka lat temu.

Pomimo tego cały czas nie potrafił on znaleźć zatrudnienia w klubie z czołówki. Informacje o jego przenosinach pojawiały się już od dawna, jednak dopiero teraz zostały potwierdzone przez klub. Fani Śląska Wrocław niewątpliwie będą bardzo zadowoleni.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Cała Polska podaje dalej. Pilny apel policji, szukają świadków okropnej śmierci
Borussia Dortmund - Bayern Monachium. Znamy zwycięzcę niemieckiego klasyku, co za meczBorussia Dortmund - Bayern Monachium. Znamy zwycięzcę niemieckiego klasyku, co za meczCzytaj dalej

Transfery. Śląsk Wrocław dokonał pierwszego wzmocnienia

Drużyna z Wrocławia spisuje się w tym sezonie nadspodziewanie dobrze, jednak to nie koniec ambicji klubu z Oporowskiej. Drużyna już teraz wzmocniła się przed kolejnym sezonem, sprowadzając Rafała Makowskiego, jednego z najlepszych zawodników występujących obecnie w Fortuna 1 Lidze. Piłkarz Radomiaka oficjalnie zmieni klub już po zakończeniu sezonu.

Zainteresowanie Rafałem Makowskim od pewnego czasu było bardzo duże. Po odejściu z Legii trafił on do Zagłębia Sosnowiec, jednak po jego awansie do Ekstraklasy sam odszedł do Radomiaka Radom. Z tym zespołem również spisywał się bardzo dobrze, zmienił pozycję i został odkryciem zaplecza Ekstraklasy. Transfer zdaniem kibiców zwyczajnie mu się należał.

Były zawodnik znanego polskiego klubu zatrzymany. Nikt się nie spodziewał, policja przekazała powód aresztowaniaByły zawodnik znanego polskiego klubu zatrzymany. Nikt się nie spodziewał, policja przekazała powód aresztowaniaCzytaj dalej

Transfery. Rafał Makowski już w Ekstraklasie

Do końca tego sezonu Rafał Makowski ma pomóc Radomiakowi w zachowaniu szans na awans do Ekstraklasy. Tego typu rozstrzygnięcie zostałoby niewątpliwie odebrane jako duża sensacja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe ostrzeżenie na lato 2020. Trzeba uważać nie tylko przez epidemię, jest jeszcze jedna rzecz
  2. Chciał przegonić ptaki. Ukrzyżował żurawia na polu
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Właśnie napłynęła wiadomość o Elżbiecie Jaworowicz. Kultowa prezenterka potwierdziła doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News