Transfery Mauro Icardi
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 31 Maja 2020

To już oficjalne. Pierwszy wielki letni transfer został potwierdzony przez klub, kultowy napastnik podpisał kontrakt

Transfery w letnim oknie transferowym z pewnością będą wyglądały inaczej niż do tej pory. Mimo wszystko właśnie ogłoszono pierwszy wielki transfer nadchodzącego okienka, który został sfinalizowany już teraz. Klub może być spokojny o swoją ofensywę.

Transfery w letnim oknie transferowym z pewnością będą wyglądać w tym roku zupełnie inaczej z powodu nadchodzącego kryzysu. Uderzy on również w świat futbolu, dlatego możemy być pewni, że piłkarze będą zmieniać drużyny za znacznie niższe kwoty. Jeszcze niedawno niektórzy piłkarze mogli zmieniać kluby za ponad 200 milionów euro, lecz teraz nie zanosi się na takie wydatki.

Przykładem na to jest pierwszy wielki transfer w europejskim futbolu, który miał miejsce właśnie dzisiaj. Choć media mówiły o nim już od dłuższego czasu, to dopiero dzisiaj doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia. Poznaliśmy również kwotę, za którą zawodnik został wykupiony.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Miał na swoim koncie wspaniały rekord świata
  2. Spowodował groźny wypadek, rozbijając drogie Lamborghini. Piłkarzowi reprezentacji Polski grozi nawet kara więzienia
Trener Krzysztofa Piątka przerwał milczenie. Wezwał Polaka na rozmowę, rozwiał wszelkie wątpliwościTrener Krzysztofa Piątka przerwał milczenie. Wezwał Polaka na rozmowę, rozwiał wszelkie wątpliwościCzytaj dalej

Transfery ulegną ogromnym zmianom

Pierwszym oficjalnym wielkim transferem są przenosiny Mauro Icardiego. Już przed tym sezonem Argentyńczyk zamienił Inter na Paris Saint-Germain, opuszczając Mediolan w atmosferze skandalu i w wielkiej kłótni z kibicami, którzy nie pałali do niego sympatią. PSG przyjęło go z otwartymi ramionami, a napastnik od razu zaczął odwdzięczać się wysoką skutecznością.

W czasach przed pandemią Mauro Icardi byłby wart zapewne około 100 milionów euro. Nowa sytuacja zweryfikowała jednak wszystko i teraz napastnik został sprowadzony za "jedynie" nieco ponad 50 milionów euro. Taka cena została uznana przez Inter za rozsądną, bo PSG nie będzie dysponować teraz tak wielkimi kwotami, jak miało to miejsce do tej pory.

Krzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczegoKrzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczegoCzytaj dalej

Transfery. Mauro Icardi oficjalnie w PSG

Paris Saint-Germain potwierdziło dziś informację o transferze argentyńskiego napastnika, który nie miał już przyszłości w Interze. W przeszłości był on kapitanem nerrazurrich, jednak mimo wszystko po wypowiedziach dotyczących chęci odejścia stał się w Mediolanie persona non grata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdradzili, kiedy zniosą kolejny zakaz. Słowa szefa MSZ zaskakują
  2. Znany polski piłkarz nie żyje. W niedzielę trafił do szpitala, miał tylko 46-lat
  3. Trener Krzysztofa Piątka przerwał milczenie. Wezwał Polaka na rozmowę, rozwiał wszelkie wątpliwości
  4. Polski skoczek zmienił się nie do poznania. Kibice są zachwyceni jego metamorfozą (FOTO)
  5. Krzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczego
  6. Kontrole w całym kraju, do twoich drzwi też mogą zapukać. Kara 681 zł, wykluczonych jedynie kilka grup

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News