TVP
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Grudnia 2020

TVP potwierdziło najważniejszą informację. Wojnarowski: Wymiana gwiazd stała się faktem

TVP podała dzisiaj informację, która potwierdza, że dwie wielkie gwiazdy zamienią się miejscami w słynnych drużynach klubowych. Dojdzie do głośnej wymiany między znanymi drużynami NBA. Russell Westbrook opuści Houston Rockets i przeniesie się do Washington Wizards, a w drugą stronę powędruje John Wall. To prawdziwy hit, którego nikt się nie spodziewał.

  • TVP potwierdziło dzisiaj informację o hitowym transferze
  • Dwaj wielcy gwiazdorzy NBA zamieniają się klubami
  • Washington Wizards i Houston Rockets zaskoczyli wszystkich
  • John Wall i Russell Westbrook zmieniają barwy klubowe

TVP podaje najświeższe wiadomości z amerykańskiej ligi NBA. Podobnie jak inne media na całym świecie uwadze dziennikarzy nie umknęła informacja o hitowej wymianie graczy między Houston Rockets i Washington Wizards. Russell Westbrook i John Wall zamienią się miejscami.

Córka Adama Małysza nie mogła wytrzymać. Na jaw wyszła straszna prawda, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCórka Adama Małysza nie mogła wytrzymać. Na jaw wyszła straszna prawda, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:


TVP potwierdza informacje zagranicznych mediów. Hitowa wymiana gwiazd

Wielkimi krokami zbliża się początek nowego sezonu NBA. Koszykarze najlepszej ligi świata powinni na parkietach rywalizować już od października, ale start nowego sezonu opóźniła oczywiście pandemia koronawirusa. Dopiero niedawno zakończył się bój w przerwanej kampanii 2019/2020.

Włodarze klubów NBA nie próżnują i pozostały do startu ligi czas wykorzystują na wzmocnienie składów swoich drużyn. Rostery niemal wszystkich zespołów będą się znacząco różnić względem poprzednich rozgrywek. Nie zabrakło też hitowych transakcji.

Do tej pory najgorętszym transferem przed nowym sezonem było przejście Chrisa Paula do Phoenix Suns. Rozgrywający ma stworzyć w Arizonie zabójczy duet z młodą gwiazdą ligi Devinem Bookerem. Ambicje “Słońc” są bardzo duże.

Teraz dowiedzieliśmy się o kolejnej niesamowitej transakcji. TVP, jak i inne media podaje informację, że dojdzie do wielkiej wymiany pomiędzy Washington Wizards a Houston Rockets. Miejscami w obu drużynach zamienią się John Wall i Russell Westbrook.

Wielki dramat największego rywala Kamila Stocha. Jest ciężko chory, Wielki dramat największego rywala Kamila Stocha. Jest ciężko chory, "nie mam siły"Czytaj dalej


John Wall i Russell Westbrook zamieniają się klubami

Oprócz Johna Walla do Houston powędruje strzeżony wybór w pierwszej rundzie draftu w 2023 roku. Były kolega Marcina Gortata z czasów gry w Wizards cały miniony sezon leczył kontuzję, więc jego forma jest dużą niewiadomą. Wall ostatni raz pojawił się na parkiecie w grudniu 2018 roku.

Znacznie mniej ryzykują działacze z Waszyngtonu. Russell Westbrook od kilku sezonów zalicza się do najlepszych graczy ligi. Błyszczał najpierw w Oklahoma City Thunder, a następnie w Houston, gdzie tworzył niesamowity duet z Jamesem Hardenem. Ostatnio postanowił jednak zmienić klub.

Panowie zamienili się nie tylko drużynami, ale i konferencjami. Westbrook ląduje w drużynie, która w ostatnich latach ma spore problemy z wywalczeniem awansu do fazy play-off na wschodzie. Wall natomiast trafia do jednej z najlepszych drużyn na zachodzie.

Nowy sezon NBA rozpocznie się już 22 grudnia. Kto lepiej wyjdzie na hitowej zamianie gwiazdorów? Czas pokaże. Na papierze lepszy interes ubili na ten moment Washington Wizards.

Źródło: Twitter

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News