Reprezentacja Polski
Instagram/laczynaspilka
Autor - 4 Lutego 2020

Wspaniałe informacje TVP tuż przed Euro 2020. Stacja przygotowała dla widzów prawdziwą niespodziankę

TVP przygotowała dla swoich widzów wielką niespodziankę. Stacja wchodzi na jeszcze wyższy poziom, co jest bardzo dobrą informacją przed Euro 2020. To wielka zmiana.

TVP będzie pokazywała wszystkie mecze reprezentacji Polski podczas Euro 2020. Spotkania będą transmitowane przez TVP Sport, TVP 1 lub TVP 2. Telewizja Polska przekazała widzom jeszcze jedną świetną wiadomość.

Ujawniono przyczynę śmierci polskiego sportowca. Potwierdziły się najgorsze przypuszczeniaUjawniono przyczynę śmierci polskiego sportowca. Potwierdziły się najgorsze przypuszczeniaCzytaj dalej

TVP przygotowała dla swoich widzów wielką niespodziankę

Jak poinformował portal wirtualnemedia.pl, Telewizja Polska będzie transmitowała wszystkie mecze Euro 2020 w jakości 4K. Mistrzostwa Europy, które odbędą się w dniach 12 czerwca - 12 lipca będą pokazywane tylko przez telewizje publiczną na trzech kanałach: TVP Sport, TVP 1 lub TVP 2 oraz w aplikacji mobilnej i serwisie internetowym sport.tvp.pl.

- Takiej ekipy dziennikarskiej, reporterskiej, komentatorskiej nie było jeszcze w historii naszej telewizji - twierdzi Marek Szkolnikowski, szef TVP Sport. Podobno Telewizja Polska na czas Euro 2020 - a kto wie, czy nie na dłużej - ma pozyskać nowych komentatorów i ekspertów. Spekuluje się, że jednym z nich może być Mateusz Borek, który jest bliski odejścia z Polsatu.

TVP będzie transmitowała wszystkie mecze Euro 2020

Polska na Euro 2020 zagra w grupie z Hiszpanią, Szwecją oraz zwycięzcą baraży, w których wystąpią Irlandia, Irlandia Północna, Bośnia i Hercegowina oraz Słowacja. Kadra Jerzego Brzęczka będzie miała trudne zadanie, jednak ma szansę awansować do 1/8 finału mistrzostw Europy.

Najciekawiej zapowiada się rywalizacja w grupie F, w której zagrają Niemcy, Portugalia, Francja oraz zwycięzca ścieżki A barażów Ligi Narodów. Będzie to Islandia, Rumunia, Bułgaria albo Węgry. Z pewnością jest to prawdziwa "grupa śmierci".

Interesująca będzie również rywalizacja Anglii i Chorwacji w grupie D, Holandii z Ukrainą w grupie C oraz Belgii z Danią w grupie B.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Neymar dostał najgłupszą kartkę w historii futbolu. Powód całkowicie niezrozumiały
  2. Niesamowity wyczyn Cristiano Ronaldo. Powtórzył legendarne osiągnięcie, co za zawodnik
  3. Puchar Świata. Jest nowa klasyfikacja generalna. Polacy bardzo wysoko
  4. Nowy rekord Polski w skokach narciarskich. Niesamowity skok, ręce składają się do oklasków
  5. Michal Doleżal ogłosił skład Polaków na turniej w Willingen. Spora niespodzianka
  6. Ogromne pieniądze dla Dawida Kubackiego. Dobra forma pozwoliła zarobić mu fortunę, przecieramy oczy ze zdumienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News